Krátko

Nezvyčajná noc na pláži

Nezvyčajná noc na plážiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Strávili ste o tom, že ste strávili noc s oceánom v úplne neobvyklom prostredí? Yann Falquerho, tvorca pominuteľného ubytovania, vám k tomu dáva možnosť počas leta na pláži Vendée.

Nákladná klietka sa vyplavila na pláži

V Saint-Jean-de-Monts v Vendée bude mať privilegovaný pár času stráviť noc na neobvyklom a pominuteľnom mieste, pretože bude k dispozícii iba leto. Táto plážová chata bola vytvorená ako súčasť letného festivalu Rêve de Plage ponúkaného prímorským letoviskom Saint-Jean-de-Monts od 8. do 26. augusta. Práve na tejto veľmi veľkej pláži vo Francúzsku, ktorá je orientovaná na Atlantický oceán, bude čoskoro nainštalovaná „La Folie“, vybavená nákladná skriňa. Zaberá kódy nákladnej skrinky uviaznutej na pobreží. Je navrhnutý tak, aby apeloval na návštevníkov, a vyzýva ich, aby žili mimoriadny zážitok na večer a noc, v úplnom súkromí. ,

Intímne a bláznivé miesto

Má rozlohu 20 m² a je prepichnutý otvorom, ktorý umožňuje letné rozjímanie nad morom skokom na trampolíne. „Vízia mora bude iba rozdrobená a bude o to viac žiaduca,“ komentuje Yann Falquerho. Vo vnútri „La Folie“ je v nafukovacej cele umiestnená „záhadná posteľ“, ktorá vám umožňuje stretnúť sa ako pár, chránený pred pohľadom ostatných. Na strope bude obrovská videoprezentácia predstavovať hosťom históriu Saint-Jean-de-Monts v čase platených sviatkov a populárnej fronty a 4 CV.

Zobraziť a počítať

Vďaka tomuto jednoduchému zariadeniu vyrobenému z postele a obrazovky s videom umožňuje odizolovanie nákladného boxu sen, fantáziu, zvuk vĺn a vetra. Videozáznamy a zápachová krabica budú stimulovať zmysly. Pri tejto príležitosti bola vytvorená aj osobitná vôňa, ktorú vyrobil francúzsko-americký Jean-Christophe Le Grèves, nový americký miláčik voňaviek. La Folie je surová vonku a vo vnútri nezadaná, má súkromnú terasu (so stolom a dvoma stoličkami) s výhľadom na more, ideálne na stolovanie pri obdivovaní západu slnka a na raňajky, s výhľadom úchvatný na pláži a oceáne.

Yann Falquerho, vynikajúci dizajnér

Yann Falquerho je pôvodom mestského gîte. Je známy pre svoje rôzne vybavenie, ako napríklad „L'Insolite“, „La Cabane du Capitaine Nemo“, „La Villa Hamster“ alebo dokonca „Villa Cheminée“, ktoré v prchavých ubytovniach obnovujú život škrečka, Kapitán Némo… V roku 2010 vytvoril v Nantes neuveriteľný „Villa Déchets“ vyrobený z recyklovaných výrobkov.

Stráviť noc v "La Folie":

Od nedele 8. júla do nedele 26. augusta 80 € za noc (od 19:00 do 9:00). Prenájom v turistickej kancelárii Saint-Jean-de-Monts, 67 esplanade de la Mer, Tel. 0 826 887 887 alebo na webovej stránke www.saint-jean-de-monts.com Rezervácie otvorené.