Články

Ako predať svoje ručne vyrábané výtvory, keď ste jednotlivec?

Ako predať svoje ručne vyrábané výtvory, keď ste jednotlivec?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak ste jednotlivec, ale tiež tvorca predmetov všetkého druhu, nepochybne chcete svoje výtvory oboznámiť s najväčším počtom, nie je to však vždy jednoduché! Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu predať vaše položky.

Vytvorte blog

Internet dnes značne uľahčuje prihlásenie sa ako predtým. Teraz môžete niekoľkými kliknutiami prezentovať svoje výtvory a ponúknuť ich na predaj. Najskôr vytvorte webovú stránku, ktorá vám poskytne viditeľnosť. Ak sa vám nechce investovať a spravovať web, vedzte, že môžete začať blogom. Vďaka tomu budete môcť predvádzať svoje produkty, ponúkať ich na predaj a výmenu s používateľmi internetu. Prihláste sa na odber blogových agregátorov typu Hellocoton, ktoré vám umožnia byť uvedený vo vašej kategórii.

Predávajte online

Uvedomte si, že existuje niekoľko stránok, ktoré vám umožnia predávať vaše ručne vytvorené výtvory bez toho, aby ste si museli vytvárať vlastné webové stránky. Stačí sa zaregistrovať a vytvoriť malý internetový obchod odkazom na svoje výtvory. Používatelia internetu majú potom prístup k skutočnej platforme venovanej remeselníckej tvorbe s výhodami profesionálnej stránky. Na týchto stránkach A Little Market alebo Etsy vítajú tvorcov dekoratívnych predmetov, šperkov a ručne vyrobených doplnkov.

Obchody

Nakoniec si uvedomte, že existujú konsignačné obchody, ktoré zdôrazňujú tvorbu remeselníkov. Neváhajte osloviť tieto obchody tak, že pôjdete dverami alebo pošlete im súbor so žiadosťou.

Salóniky

Všimnite si, že existuje množstvo salónov venovaných tvorbe a tvorivým koníčkom. Tieto udalosti ťažia z veľmi dobrej komunikácie, ktorá vás prinesie skvelým zviditeľnením, napríklad na výstave Creations & know-how Marie-Claire Idées. Neváhajte a kontaktujte rôzne veľtrhy, aby ste zistili, ako sa zaregistrovať.