Články

Haute couture decoration with Sonia Rykiel Maison

Haute couture decoration with Sonia Rykiel Maison

Dizajnérka Sonia Rykiel sa rozhodla pred viac ako rokom rozšíriť svoj príbeh mimo sveta módy. Sonia Rykielová, priekopníčka elegantného a sofistikovaného štýlu, baroka a bohémstva, v podstate stelesňuje slobodnú a príťažlivú ženu Saint Germain des Prés. Je to práve tento konkrétny vesmír, ktorý chce prepísať prostredníctvom svojej značky Sonia Rykiel Maison, ktorá sa stala meradlom z hľadiska štýlu a dizajnu. Vitajte v dekoratívnej bubline Sonie ... samozrejme pruhovanej!

Sonia Rykiel, slobodná a vzpurná dizajnérka

Sonia Rykiel už 40 rokov oslobodzuje ženy od tradičných postrojov módy tým, že ponúka ľahký a elegantný štýl, rozpoznateľný medzi tisíckami! Okouzlujúca parížska žena vytvorila svoje prvé svetre v roku 1962. O šesť rokov neskôr sa prvý butik narodil v Saint Germain des Prés. Dlhá história so ženami je na ceste. Vnútorné švy, odstránenie lemov, sofistikované zabehnutie, čierne pruhy zmiešané s honosnými farbami, to je všetko! Toľko kódov, že sa bude opakovane používať vo svojej domovskej linke. Závesy, pohovky, vankúše, posteľná bielizeň a uteráky ... Parížsky dizajnér predstavuje ozdobné doplnky ako predmety túžby a starostlivo vyberá materiály, ako sú farby. Dom okamžite preberá elegantný a barokový vzhľad!

Ozdobné doplnky navrhnuté ako couture šaty

Ak sa kolekcia Sonia Rykiel Maison narodila len pred rokom, skúsenosti jej tvorcov v oblasti dekorácie nie sú ničím novým. Niekoľko prestížnych hotelov v skutočnosti vyzvalo módneho návrhára, aby vyzdobil lobby a spálne. Cvičenie, ktoré úspešne ukončilo, čoho dôkazom sú dohody uzavreté v Crillon alebo Lutecia. Jej vlastná domáca zbierka bola vytvorená v roku 2010. Sonia Rykiel sa potom rozhodla spojiť svoje sily so slávnou Maison Lelièvre, aby uviedla na trh svoju škálu poťahových textílií a ozdobných doplnkov. Detaily a materiály sú premyslene premyslené a návrhárka unesie svoje vlastné módne kódy, ako prikývnutie k jej kolekciám kolekcií! Kamienky, správy sa odkláňali podľa vzorov, pruhy ... V každom jej objekte sa nachádza značka dizajnéra. Začiatkom roku 2011 si Sonia Rykiel vybrala Anne de Solène, aby začala zbierať posteľnú bielizeň a posteľnú bielizeň. Nový úspech, ktorý navrhuje súpravu za najlepšie hospice!

Video: Sonia Rykiel SpringSummer 2014 Show. Paris Fashion Week PFW. FashionTV (Február 2020).