+
Komentáre

Vytvorte malý balkón

Vytvorte malý balkón

Aj s malým balkónom ako jediným exteriérom si môžete vychutnať kúzla chvíle relaxácie pod slnkom! A keď príde leto, je čas pripraviť si malý priestor na uvážlivé umiestnenie všetkého, čo budete potrebovať.

Malý kútik do záhrady

Jednoduchý malý balkón môže stačiť na potešenie z výroby malej zeleninovej záhrady. Stačí vedieť, ako zvoliť plantáže, ktoré sa ľahko pestujú v kvetináčoch, pri raste nezaberajú príliš veľa a vyžadujú iba málo pôdy. Aromatické rastliny, reďkovky, cherry paradajky a nakladaná zelenina sú vaše! Zeleň vašich plodín usporiadaná na oboch stranách balkóna len zvýši teplotu a prirodzenosť vášho malého vonkajšieho priestoru. Preto si vyberte praktické a ozdobné kvetináče, miesto pre niektorých a zavesenie na zábradlie pre ostatných.

Malý kútik pre relaxáciu

Jednoducho si postavte malý bistrovský stôl, aby ste si vzali jedlo von, a pohodlnú stoličku, pokiaľ možno skladaciu, ktorú budete používať ako ležadlo na chvíľku nečinnosti. Ak chcete ozdobiť svoj malý balkón veľmi dekoratívnym spôsobom, myslite napríklad na potiahnutie podlahy exotickými drevenými mriežkami, typickými pre vonkajšie vybavenie, a tu a tam sú malé ozdobné svetlá, vďaka ktorým bude tento malý priestor pohodlný. A ak máte nepríjemné vízie, využite včelie vresoviská alebo canisses a navrhnite na svojom balkóne veľmi prirodzený priestor, ktorý prispeje k relaxácii.