+
Informácie

Svadobné jedlo: všetko pre vytvorenie elegantného prírodného dekoru

Svadobné jedlo: všetko pre vytvorenie elegantného prírodného dekoru

Pri hľadaní inšpirácie pre výzdobu vášho svadobného dňa sme vybrali biely / zelený farebný kód kombinujúci eleganciu a prírodu. Biela farba oblieka takmer všetko - obrus, riad, stoličky, steny, svietidlá - predtým, ako sa jemne vylepšia jemnými zelenými tónmi, je tu veľmi elegantný zoznam.

Strop ruží

Vyberte si ruže na zväčšenie interiéru prijímacej miestnosti, nie dosť originálne? Záleží! Umelé ružovce visiace desiatky nad našimi hlavami nás dosť zapôsobia. Pokiaľ ide o strop, nikdy to nebolo také luxusné.

Vrchol rastliny

A keby sme hrali kartu jednoduchosti vo všetkých jemnosti za vrchol? Čarovný recept by mohol tvoriť priehľadný kontajner, vetvička zelene a niekoľko bielych kvetov. Zeleninová pochúťka v centre pozornosti.

Obrúsky z trávy

Volanie prírody pokračuje obrúskami vybranými v zelenej tráve. Správny nápad? Zložte ich vysoko na každom tanieri, aby poskytol reliéf stolu a jemne vylepšil eleganciu dekoru.

Ivy na stoličkách

Posledný dotyk na spresnenie prirodzenej výzdoby svadby? Umiestnite brečtan sem a tam na stoličky hostí. Nechajte sa očariť vytvoreným setom…