Články

Aké podlahy okolo môjho bazénu?

Aké podlahy okolo môjho bazénu?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pre bezpečné využívanie bazénu je nevyhnutné zvoliť podlahu so špecifickými charakteristikami. Protišmyková, hniloba a ľahko udržiavateľná, mäkká na dotyk chodidla, musí podlaha okolo bazénu spĺňať všetky tieto kritériá, aby uľahčila váš každodenný život a bola prispôsobená vášmu exteriéru.

Protišmyková nekĺzavá podlahová krytina

Pre absolútny komfort okolo bazéna musíte venovať veľkú pozornosť jeho technickým vlastnostiam. Krytina musí byť vyrobená z odolných dlaždíc, ľahko udržiavateľných a ani príliš hladkých, ani príliš drsných, aby vám poskytla podlahu príjemnú na dotyk. Nevyberajte príliš priehľadnú dlažbu, pretože hrozí oslnenie odrazom slnka. Okrem toho by pôda okolo bazéna nemala byť klzká, a preto musí byť pri pravidelných priechodoch optimálna priľnavosť. Podlaha preto musí z dôvodu vašej bezpečnosti spĺňať určité špecifické podmienky. Odolný, nekĺzavý, ľahko udržiavateľný a mäkký na chodidlách. Rekonštituovaný kameň má potrebné vlastnosti, aby bol umiestnený na okraji bazéna. Tieto množstvo tvarov, farieb a aspektov vám umožní vytvoriť atmosféru v súlade s vaším štýlom.

Vonkajšia podlaha odolná proti hnilobe a ľahko udržiavateľná

Vonkajšia vrstva by sa mala ľahko udržiavať a mala by byť odolná proti hnilobe, pretože je často vystavená nečistotám a vlhkosti. Ak to chcete urobiť, choďte na prírodný kameň, ktorý je odolný voči času a vyžaduje minimálnu údržbu. Jeho rozmanité tvary zvýraznia váš exteriér. V rovnakom duchu vyberte rekonštituované kamene, betónové dosky alebo dlaždice. Všetky tieto modely vonkajšej podlahy sú odolné a ľahko sa udržiavajú, aby sa prispôsobili všetkým vašim želaným dekoráciám. Pokiaľ ide o exotické dreviny, je nevyhnutné zvoliť drevo odolné voči hnilobe, ako je bankiraï alebo almendrilla. Kompozit, zmes recyklovaného dreva a polyetylénu, nevyžaduje veľa údržby a zároveň je odolný proti hnilobe, ideálny pre okraje bazénu.

Estetika v súlade s prostredím

Podlaha musí byť nielen praktická a pohodlná, ale nesmieme zabudnúť ani na estetiku. Vyberte krytinu, ktorá bude v harmónii s vegetáciou, záhradným nábytkom a domom. Je nevyhnutné nastaviť vesmír v súlade s prostredím. V prírodnom štýle odniekiaľ si vyberte exotické drevené lamely. Na okraj bazéna prinesú hrejivý aspekt. Pre moderného ducha sa rozhodnite pre zloženú čepeľ. Jeho široká škála farieb uspokojí vaše očakávania z hľadiska modernizmu. V odtieňoch šedej, čiernej alebo bielej dodávate sviežemu vzduchu dych. Pre autentickú a tradičnú stránku smerujte k prírodnému kameňu. Dlažba z rekonštituovaných kameňov alebo prírodných kameňov vám dá starým spôsobom možnosť reprodukovať chodníky z minulosti.