Informácie

Obrazovky digitálnej tlače na vytvorenie dekorácie

Obrazovky digitálnej tlače na vytvorenie dekorácieWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

V dome sa obrazovka môže stať ústredným prvkom vašej dekorácie! Vďaka digitálnej tlači sú obrazovky teraz zdobené fotografiami, ktoré nastavujú tón vášho interiéru.

Obrazovka pre mestskú atmosféru

Ak oceníte predovšetkým mestský štýl vo svojom interiéri, nájdete obrazovky, ktoré majú najkrajší výhľad na hlavné mestá. Vďaka fotografiám, ktoré sú nainštalované na obrazovkách, budete mať otvorené okno v Londýne, New Yorku alebo dokonca v Paríži. Obrazovku môžete umiestniť za pohovku, aby ste vymedzili obytný priestor alebo ho umiestnili kdekoľvek v miestnosti, čím získate veľmi dekoratívny efekt.

Obrazovka pre prirodzenú atmosféru

Ak ste viac do prírody, vyberte obrazovku, ktorá zdôrazňuje prírodné priestory. Nájdete tu bambusové lesy, ako aj sladkovodné kaskády alebo budhistické chrámy. Tento typ obrazovky prinesie do vášho interiéru veľmi zenového ducha. V spálni bude obrazovka veľmi upokojujúca a môže napríklad vymedziť kancelárske priestory od spální, aby sa optimalizoval váš spánok. A ak sa chcete chrániť pred zvedavými očami, umiestnite obrazovku pred okno bez ohľadu na prírodu. Objavte náš výber obrazoviek: