Krátko

Dajte miestnosti prímorský štýl za 350 eur

Dajte miestnosti prímorský štýl za 350 eurWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Nádherná kombinácia bielej a modrej, ratanovej, naplaveného dreva a predovšetkým vzorov, ktoré pripomínajú pláž, oceán a morskú atmosféru v miestnosti, ktorá dýcha dovolenkou pri mori!

Jemné farby a prírodné materiály

More v miestnosti je predovšetkým harmonizácia pastelových farieb, ktoré sa pohybujú medzi bielou, béžovou a rôznymi odtieňmi modrej. Je to tiež nábytok vyrobený z prírodných materiálov: môžete si vybrať napríklad nábytok z bieleho dreva alebo ratanový nábytok. Neobťažujte sa meniť posteľ, ratanový čelo postele alebo nočný stolík z toho istého materiálu (za 99 € v La Redoute) bude stačiť na zníženie pobrežného štýlu. obliečka na prikrývky s tradičnými morskými pruhmi (od 65,99 EUR pri 3 Suisses) a kamienková a naplavená lampa (29,90 EUR) a voila!

Vsádzajte na ozdobné doplnky

Dekoratívne predmety sú jednoducho nevyhnutné pre evokáciu z mora. V centre pozornosti môžu byť rôzne témy: mušle a hviezdice vám dajú pýchu vďaka stolom (39,90 EUR na rybárskej stránke.sk). Prečo si nevytvoriť malý kúsok súkromia za obrazovkou v modrých a bielych odtieňoch a vzoroch pripomínajúcich pláž (69,99 EUR v La maison de Valérie)? Vzory člnov, plachiet, uzlov námorníkov a majákov budú tiež na dobrom mieste (morský zmätok za 56 € v C'tendance a háčik na kabát „leto v Cap Code“ za 29,90 € v Rue du commerce Galerie). miestnosť s rozhodne morskou atmosférou.