Podrobne

Trendy živočíšnych trofejí ... pre deti

Trendy živočíšnych trofejí ... pre detiWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Móda pre zvieracie trofeje zvíťazí aj nad miestnosťami pre batoľatá, pretože koniec koncov sú to tí, ktorí neustále žiadajú zvieratá ako darček! Tieto vypchaté zvieratá s levom, slonom, jeleňom alebo medveďom by vás preto mali potešiť. Pokiaľ ide o dekoráciu, atmosféra, ktorá je skutočnejšia ako život, preberá priestory ... Prezentácia.

Zvieracie trofeje pre deti, trend

Keď zvieracie trofeje zaujmú detinský vzhľad, to znamená neškodný, súcitný a hebký na dotyk, dá sa len dotknúť! Ak je váš cherub vášnivo nad zvieratami, nie je potrebné váhať. Toto príslušenstvo vám umožní vytvoriť mimoriadnu výzdobu stien, ktorá evokuje váš záujem o prírodu ... Okrem toho vám niekoľko dobrých adries umožní nájsť trofej, ktorá poteší vašu malú.

Kde ich nájdete?

Na začiatok je holandská značka Bibib & Co, ktorá na nás urobí dojem výberom XXL modelov. Zastúpené sú hlavné morské ľady, savany, lesné a vidiecke zvieratá, od ľadového medveďa po žirafu, ovce losov a mnoho ďalších. Preto nie je možné nájsť topánku, ktorá by zodpovedala! A ostatné značky, čo ponúkajú? Vo Vertbaudet máme trofej lovu koní v ružovej slobode pre dievčatá a mrož vo veľmi mäkkej tkanine pre chlapcov. V kolekcii Alinéa de Noël z roku 2011 je biely sob s pekným názvom „Lumière d'automne“ jednoducho žuvací, stačí na to, aby sa dekorácia detí zmenila na zimný čas! A pre neobvyklé výtvory sa obraciame na vznešeného jeleňa v mašinérii slobody Mahatsara, ako aj na ľadového medveďa a ručne býka podpísaného Serendipity ... Lov trofeje je otvorený! Viac informácií nájdete na: www.bibib.nl, www.vertbaudet.fr, www.alinea.fr, www.mahatsara.com, serendipity.fr