Články

Vďaka hudobným vzorom nás vibrujú!

Vďaka hudobným vzorom nás vibrujú!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Houslové kľúče, K7, hudobné nástroje, noty ... hudobný vesmír je nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie pre dekoráciu. Či už ste amatér alebo potvrdený hudobník, milovník hudby alebo jednoduchý milovník vibrácií, okamžite si osvojte hudobné inšpirácie pre atmosféru plnú hojdania!

Kde ich nájdete?

Hudobné vzory sú k dispozícii na všetkých druhoch podpory: vankúše, posteľná bielizeň, nálepky, riad ... Všetky trendy značky ich v súčasnosti ponúkajú: vtipné vankúše v tvare trojhviezdneho gitary, klavíra alebo klavír v spoločnosti Pouce & Lina, Anne Claire Petit alebo Fleux; posteľná bielizeň v So Home alebo Esprit Maison ... Nálepky sa tiahnu v nekonečnom rozdelení na stránkach Fanastick.com a easystick.com tým, že prinášajú čierno-biely grafický dotyk. Ďalší dekoratívny nápad, siluety veľkých hudobníkov (Mozart, Beethoven ...), sú k dispozícii aj vo svete samolepiek, ako dekoratívny kývnutie nesporným majstrom hudby.

Vytvorte dekoratívnu atmosféru

Dekoráciu na tému hudby môžete organizovať bez toho, aby ste sa dostali do štýlu „konzervatória“! Vyhýbame sa preto celkovému skóre, ktoré sa hrá s grafikou hudobných výtlačkov s malými dotykmi. Vzory sa prispôsobia každej miestnosti, obývacej izbe, kuchyni, WC (!). Ale zostávajú miláčikmi našich dospievajúcich, ktorí ich obzvlášť oceňujú vo svojich izbách. A čo valčík ich výzdoby?