Komentáre

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť v kúpeľni

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť v kúpeľni

V kúpeľni je teraz miestnosť, v ktorej je výzdoba rovnako dôležitá ako v iných izbách. Aby bola dekorácia a usporiadanie vašej kúpeľne úspešná, je tu niekoľko chýb, ktorým sa treba vyhnúť.

Talianska sprcha nie je vyhradená len pre veľké priestory

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia nie je sprchovací kút iba spojencom veľkých kúpeľní. Vchodová sprcha je podľa definície šitá na mieru, môže byť inštalovaná v každom rohu a prispôsobuje sa všetkým konfiguráciám kúpeľní. Ak máte málo miesta, je lepšie zvoliť tento typ sprchy, aby ste nestratili priestor v miestnosti.

Sklenené umývadlá už nie sú ťažko čistiteľné

Vápenec je nepriateľom kúpeľne a niekedy váhame zvoliť sklenenú nádobu zo strachu, že bude mať vždy stopy. Sklenené umývadlo je však ideálne pre kúpeľňu s dizajnovými akcentmi. Na druhej strane nie je zložitejšie čistenie ako akýkoľvek iný materiál. Na jeho čistenie môžete použiť sklenený výrobok alebo domácu receptúru s denaturovaným alkoholom a bielym octom zmiešaným s vodou. Najlepšie je utrieť si umývadlo po každom použití, aby ste predišli stopám.

Obklady nie sú jedinou vrstvou v kúpeľni

Ak boli dlaždice kedysi ideálnym povlakom v kúpeľni na stenách aj na podlahe, už to neplatí! Na zemi si skutočne môžete vybrať aj vinylové krytiny, ktoré majú drevo, kamienkové efekty ... Dá sa tiež rozhodnúť pre exotické drevo odolné voči vlhkosti alebo si vybrať prírodné vlákna. Na stenách je to to isté, farby majú špeciálne vzorce, ktoré im umožňujú odolávať vlhkosti, takže žiadne obmedzenia!

V kúpeľni to nie je iba biele

Ak je biela farba par excellence hygieny, nie je to jediná farba alebo skôr farba, ktorá nemôže vstúpiť do kúpeľne. Naozaj môžete použiť farebné dlaždice a maľovať svoje steny farbou, ktorá sa vám páči. Čierna je tiež veľmi elegantná do kúpeľne: v tejto farbe je teraz veľa prvkov. Nakoniec vedzte, že vďaka príslušenstvu sú všetky farby príjemné vo vašej kúpeľni.