Krátko

Škandinávska kancelária: návod na použitie

Škandinávska kancelária: návod na použitieWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Škandinávska dekorácia sa dokonale hodí do kancelárie: svetlá, rafinovaná a funkčná, vytvorí perfektnú atmosféru pre dobrú prácu. Na dosiahnutie štýlu vo vašej kancelárii sa však uplatňuje niekoľko pravidiel. smery:

Funkčný nábytok na objednávku

Škandinávsky štýl je predovšetkým štýlom, ktorý chce byť vylepšený. Žiadne kudrlinky, vďaka ktorým by bol váš pracovný priestor prehľadnejší, a teda menej funkčný. Vsádzajte na úložný nábytok typu knižnice, kde môžete mať veľa archívnych krabíc, a na úložisko s viacerými zásuvkami. Buďte dôslední a usporiadaní, uvidíte, že vaša kancelária bude vyzerať priaznivejšie pre koncentráciu.

Svetlé odtiene, farebné a geometrické vzory

Škandinávsky štýl je tiež veľmi osobitý štýl nábytku a dekoratívnych predmetov: triezve línie a svetlé prírodné farby. Hráme sa s bielou, béžovou farbou a rôznymi odtieňmi šedej. Pokiaľ ide o nábytok, budete si musieť zvoliť biely nábytok a / alebo ľahké drevo, materiál charakteristický pre nordickú výzdobu. Vaša kancelária bude striedma a veľmi svetlá. Budete môcť pridať niektoré textilné kúsky s jasnými farbami a geometrickými vzormi, ktoré oživia priestor.

Pohodlie pre dobrú prácu!

Aj keď je škandinávsky štýl triezvy a prepracovaný, ani zďaleka nevyvoláva chladnú atmosféru. Naopak, tento štýl chce byť v teple a kokónovaní! Preto uprednostňuje aj prírodné, mäkké a pohodlné materiály: Preto si pod stolom naplánujte skutočný koberec z ovčej vlny. Pohodlie vašich nôh bude nesporné ... a pohodlná inštalácia znamená lepšiu prácu, ako vieme!