Komentáre

Ako zabezpečím, aby moje schody vyzerali dobre?

Ako zabezpečím, aby moje schody vyzerali dobre?We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Schody sa považujú za miesto priechodu, než za priestor sám o sebe, sú často dekoratívne zdobené. Škoda, že s dobrými nápadmi, ktoré sa dajú ľahko použiť, môže výstup a zostup z schodov náhle nadobudnúť iný tvar. Inšpirujte sa.

Maľovanie stúpačiek

Špeciálna podlahová farba môže byť skvelým pomocníkom pri skrášľovaní schodov. Stúpačky môžete napríklad maľovať striedaním farieb alebo nie, aby ste ich dodali energii. Ďalším šikovným spôsobom, ako si ich prispôsobiť, ak chcete zdôrazniť pôvodnú a nekonvenčnú stránku, je vytvoriť šablóny alebo vzory. Predstavte si písomnú správu, ktorú čítate zdola nahor alebo zhora zdola!

Na schody pripevnite koberec

Do-it-yourselfers, handymen ... upevnením dlhého, úzkeho koberca na schody sa zostup schodov stáva majestátnym a elegantným. Dve kľúčové fázy tohto vývoja? Zmerajte šírku a výšku každého kroku vopred, aby ste určili dĺžku koberca (ktorý musí byť vybraný s ohľadom na vylepšenie dekorácie) a pomocou zošívačky a klincov ho pripevnite k spodnej časti každého z nich. stúpačky potom na ich hornom okraji. Takže sme na túto výzvu?

Nainštalujte ozdobné predmety pozdĺž steny

Čo keď vsadíme na steny, aby zmenili vzhľad schodov? Môžete zavesiť niekoľko prehľadných obrazov, plátien alebo fotografií. Ak to priestor umožňuje, môžete dokonca pripevniť vlastné police k stene, aby ste mohli držať zbierky, ozdoby a krásne knihy. Je isté, že vaše schody nebudú rovnaké ...