Podrobne

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri bazéne

Chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri bazéneWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

A tu sú sviatky as nimi dlhé dni pri bazéne. Ale aby bolo miesto naozaj príjemné, musí hrať dekor! A aby bolo leto pokojné, bude potrebné myslieť aj na bezpečnosť. Tu sú chyby, ktorým sa treba vyhnúť pri bazéne.

Nenechávajte bazén bez bezpečnostného systému

Najprv si uvedomte, že inštalácia bezpečnostného systému je povinná pre podzemné bazény. Na druhej strane neváhajte znásobiť rôzne systémy. Môžete si napríklad zvoliť oplotenie okolo bazéna, ale tiež si môžete zvoliť alarm, ktorý zistí pády v bazéne. Rovnako nedovoľte deťom kúpať sa bez dozoru.

Nevyberajte klzký povrch

Nezabudnite použiť nekĺzavú podlahovú krytinu okolo podzemného bazénu, ale aj okolo vonkajšej kuchyne alebo na terase. Keď sú vaše chodidlá mokré, bude nevyhnutné, aby bol náter nekĺzavý, aby sa zabránilo nehodám. Neváhajte a požiadajte predajcu o radu pri kúpe, potom vám ponúkne optimálny náter podľa konfigurácie vašej záhrady.

Nezostávajte doma

Vychutnať si kúpanie v bazéne je jedna vec, ale potešenie z leta môžete rozšíriť aj tým, že sa čo najviac usadíte vonku. Neváhajte a presuňte svoju obývaciu izbu vonku a premýšľajte o letných kuchyniach, ktoré vám umožnia vziať si jedlo vonku pri bazéne.

Nezabudnite na dekor

To, že bazén je miestom zábavy, neznamená, že by nemalo byť dekoratívne! Najskôr ho zvýraznite vhodným osvetlením. Potom môžete mať na okraji bazéna svetelné objekty LED. Nájdete dokonca plávajúce svetelné gule! Nakoniec sa rozhodnite pre záhradný nábytok, ktorý vášmu bazénu dodá globálny štýl: návrhár alebo romantický nábytok, výber je na vás. Nájdite široký výber bazénov v našom porovnaní cien: nadzemný bazén, rúrkový alebo voľne stojací bazén.