Podrobne

Rozhovor s futbalistom Ludovičom Michettim premeneným na dekoráciu

Rozhovor s futbalistom Ludovičom Michettim premeneným na dekoráciuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Bývalý športovec na vysokej úrovni, Ludovic Michetti, 25 rokov, práve uviedol na trh úplne novú značku nafukovacieho nábytku, dizajnov a prispôsobiteľných. Stretnutie s mladým mužom v úplnom obrátení.

Povedzte nám o svojej športovej minulosti.

Do spoločnosti Olympique Lyonnais som sa pripojil vo veku 13 a pol roka, kde som nadviazal na školiace strediská a juniorské zmluvy. Potom som hral vo Švajčiarsku ako profesionál. Vo Francúzsku som hral v Toulouse, kde sme vyhrali dva krásne poháre vrátane pohára Gambardella.

Prečo také rekvalifikácie?

O 18 rokoch som sa začal unavovať. Chcel som objaviť niečo iné a cestovať. Vo futbale som nebol úplne uzavretý. Potom som sa rozhodol pokračovať v štúdiu. Absolvoval som kurzy na obchodnej škole v Montpellieri, čo bolo veľmi praktické a presne to som hľadal!

Ako sa narodila vaša spoločnosť? Mali ste vždy radi dekorácie?

Nepoznám nikoho vo svete dekorácie a nie som nadšencom ... V skutočnosti som sa obrátil na dekoráciu, aby som vyhovel potrebám. V obchodnej škole som veľa cestoval a zakaždým som sa stretol s problémom prepravy nábytku. Potom som našiel riešenie s priateľom v Anglicku, ktorý si kúpil nafukovaciu pohovku pri bazéne. Kúpil som si túto pohovku a začal som pracovať v teréne, tiež som vytvoril web a všimol som si, že existuje skutočný dopyt.

Čo ponúkate?

Od apríla 2011 preto ponúkam profesionálnym nafukovací nábytok. Cieľom je pracovať na imidži produktu, aby každý zabudol na aspekt „bazén“. Obklopil som sa teda talentovanými dizajnérmi a na materiáloch sme pracovali hlavne obliekaním nábytku textilom a výberom polyuretánu, ktorý nevyvoláva dojem, že ide o nafukovací nábytok. Najprv som sa obrátil na priemysel udalostí, pretože som chcel byť schopný dokázať kvalitu výrobkov u jednotlivcov. Dnes som hrdý na to, že mi dôverovali veľké značky ako Quicksilver alebo Google. Som presvedčený, že ide o skutočnú záruku kvality. Teraz tiež ponúkam svoj nábytok jednotlivcom práve prostredníctvom netradičnej parížskej značky.

Povedzte nám o zbierke pre jednotlivcov.

Zbierka netradičných Parížov je zameraná na pomerne mladú klientelu, najmä na mladých pracujúcich ľudí, ktorí rovnako ako ja často cestujú, najmä do zahraničia. Nábytok je potom určený všetkým, ktorí chcú atypickým spôsobom zariadiť svoju záhradu. Moja myšlienka je reagovať na súčasné obavy malých priestorov, pretože nafukovací nábytok vyhovuje špecifickým potrebám. Toto leto možno budete potrebovať nábytok pre svoju dovolenku, ale nebudete ho chcieť celý rok. Stačí ho vypustiť, aby ste ho uložili.

Aké sú vaše ďalšie projekty?

Pracujem na nových modeloch s atypickými výrobkami, ktoré dobre priliehajú k obrazu „Netradičný“. A potom tu budú nové honosné farby. A ak už máte netradičný produkt v Paríži, pozývame vás, aby ste nám poslali svoje fotografie na vytvorenie reklamnej kampane a vyhradenej stránky na našom webe. Naším hlavným projektom je ukázať, že robíme dizajn, ale že je prístupný.