Komentáre

12 ekologických zrkadiel

12 ekologických zrkadiel

Inteligentné, praktické a feng shui, zrkadlo je tiež ekologické. Vyrobený z recyklovaného papiera, dreva z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom alebo z recyklovaných materiálov, prispôsobí sa všetkým druhom interiéru. Postupujte podľa pokynov!

Trvalo udržateľné drevo

Exotizmus a kúzlo mangovníka a prírodného lana adecocnous.fr štvorcový model z recyklovaného dreva na adrese conforama.fr alebo zrkadlo v tvare medveďovej hlavy na adrese prairymood.com , Pre každého je niečo! Teak milenci sa budú pozerať na bokuAM PM, Pokiaľ ide o dámy, predstavte si šperkovnicu a zrkadlo od značky ekodizajnu Kráľovná matka .

Zhodnocovanie a recyklácia

Stránka etsy.com je plný skvelých nápadov na výzdobu. Opäť sme našli modely zrkadiel, ktoré sú moderné a zároveň ekologické. Objavte v obchode najmä zrkadlo ručne vyrobené zo zberového papiera Dizajn farebných príbehov , Alebo vo viac popovom štýle, model Metamorfóza Knysna v recyklovaných plechovkách.

Ale tiež ...

Okrúhle a jednoduché tvary so signovaným skleneným zrkadlom Kráľovná matka , Tento objekt sa skladá zo 7 rôznych kamienkov a dodá vášmu interiéru dotyk dizajnu. Pre deti nájdete na webe farebné zrkadlá vyrábané v malých sériách s recyklovanými materiálmi Poklad ničoho .