Krátko

Športová dekorácia za nízke ceny

Športová dekorácia za nízke cenyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Medzi Euro 2012, Tour de France a olympijskými hrami v Londýne, leto sľubuje, že bude vysoko športové. Aj keď je to viac trendy vo futbale, cyklistike, plávaní alebo basketbalu, dekor si vybral surfovať po trende „atléta“ vďaka lacnému príslušenstvu, tu je vynikajúci výber.

V obývacej izbe

Obývacia izba už nie je a nie je ústredným prvkom tohto športového leta, pretože tu sa stretávajú rodiny a priatelia, aby sledovali televíziu, rôzne podujatia a zápasy v súťaži. Preto neváhajte pozvať farby trikolórnej vlajky, napríklad zakrytím pohovky „vankúšmi„ modro / biela / červená “, alebo umiestniť na rámy a police, ozdobné rámčeky a textílie vyvolávajúce športové udalosti. Malý rozruch na starých čiernobielych fotografiách športovcov olympijských hier v akcii podpísaných Photofactory (www.laphotofactory.fr)!

V kuchyni

Zamierte do butiku So British Déco (www.so-british-deco.com), aby ste vzdali hold hrám v kuchyni. Nájdete tu zbierku hrnčekov s podobizňou rôznych športových disciplín, ako aj čajové uteráky a viacfarebný podnos oblečený do vzorov a kresieb podľa podoby anglického hlavného mesta, organizátora olympiád.

V dospievajúcej spálni

Mnoho dospievajúcich prisahá na šport. V čase, keď má dekor tendenciu vstúpiť do športového režimu, je to celkom dobré! Lacné príslušenstvo, ktoré potrebujú? Vak ako futbalová lopta, nástenné police v tvare skateboardov a nálepiek - portrét (at madeinsport.com) alebo siluety športovcov (opensticker.com) - na prispôsobenie stien ich izby…