+
Komentáre

Zeleninový motív pre chrumkavú kuchyňu!

Zeleninový motív pre chrumkavú kuchyňu!

Ozdobte svoju kuchyňu zeleninou! Artičoky, špargľa, zelený hrášok, paprika a dokonca aj paprika sa vkĺznu na stoly, nálepky, jedlá alebo odkladacie boxy. Farebné a veselé vzory, ktoré oživia váš interiér a objavia sa v našom výbere.

Stoly

Pomyslite na obrazy, v kuchyni bude to najkrajší efekt, napríklad oblečenie príliš prázdnej steny. Nájdite podpísané výtvory Dekoratívny akt , tlačené na bielom hliníku s vysokým rozlíšením UV a bez rozpúšťadiel, a teda šetrné k životnému prostrediu. Mrkva alebo špargľa, v každom prípade, tieto tabuľky majú žiarivé farby. na Amélie Vuillon , je to hrach, ktorý je predstavený v triptychu fotografií vytlačených na plátne. Nakoniec La Chaise Longue ponúka aj fotografie na plátne, či už máte radi hrášok, artičoky, papriku alebo papriku.

Stolovanie

na Chaise Longue , nájdete originálne biele porcelánové taniere predstavujúce 6 obzvlášť roztomilých európskych žien! Gréčtina má telo baklažánu, anglický hrášok, taliančinu v rajčiakoch, francúzštinu v artičoky, nemčinu v brokolici alebo španielčinu v červenej paprike !! Pre deti, zamierte do rozkošných melamínových tanierov tej istej značky, so kapustou, mrkvou a korením v vitamínových farbách spôsobí, že chcete lyžicu ponoriť.

Nálepky

Značka pláž publikuje originálne nálepky, najmä model „pulzy“, ktorý sa nalepí na umývačku riadu a je ideálny na orientálny prízvuk vašej kuchyne. Na stránkach decoretto.fr nájdete kapustu, papriku a iné cukety, ktoré umiestnite na okná, stenu, kdekoľvek chcete!

Ale tiež ...

na náraz , špecialista na krabice pre celý dom, nájdite model suchej zeleniny, ktorý je ideálny na uloženie vašej kuchyne pri jej zdobení.