Krátko

16 moderných plédov na zimu

16 moderných plédov na zimuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Od konca leta sa na pohovkách znovu objavia prikrývky s veľkorysými materiálmi, aby sa pripravili na zimu a priniesli teplo do obývacej izby. V tejto sezóne je trend opäť v prípade hrubých a pohodlných prikrývok. A najťažšia časť bude výber tej, v ktorej sa skrútite.

Faux kožušina stále v trende

Faux kožušina naďalej investuje naše interiéry, aby do pohovky priniesla veľa tepla, či už je to koža alebo látka. Potom nájdete prikrývky, ktoré dokonale napodobňujú kožušinu vo farbách, ktoré sú všetky krajšie ako ostatné: dúhové sivej ako tesnenie alebo zlatohnedá ako kožušina medveďov (všetko bez toho, aby bolo zabité zviera) ,

Mäkké a teplé materiály

Ak vás kožušina nebude lákať, nebojte sa, pretože prikrývky sú k dispozícii vo viacerých veľmi dekoratívnych materiáloch. Nájdete modely v hustej a veľmi teplej vlne pre ducha chaty, modely bombardéra s vlnenou pokožkou a tradičné modely v mohairi alebo jacquard. Prekvapujúce je, že dokonca nájdete prikrývky ako spodnú bundu, ktorá bude v móde, dokonca sa navinie na pohovku! Objavte náš výber pléd pre túto zimu: