Komentáre

Svetlá, ktoré zapadajú do záhrady

Svetlá, ktoré zapadajú do záhrady

Po dlhých letných večeroch si môžete konečne vychutnať záhradu až do neskorej noci. Počas tohto obdobia si v zásade uvedomujeme, že záhradné osvetlenie je dôležité tak na osvetlenie stola alebo záhradného nábytku, ako aj na fázovanie jeho plantáží.

Vytvorte priestor pre spolužitie

Ak tam vytvoríte záhradný nábytok alebo terasu, bude nevyhnutne potrebné vonkajšie osvetlenie. Aby to bolo čo naj diskrétnejšie, ideálnym riešením je zapustené podlahové osvetlenie, ktoré bude definovať váš obytný priestor. Vedľa svojho nábytku, pridajte jeden alebo dva ľahké hrnce, ktoré poskytujú dekoratívny dotyk v rovnakom čase ako osvetlenie. Ak chcete rozsvietiť svoj stôl alebo obývaciu izbu, vyberte si slnečníkový veniec alebo zaveste na strom. Nezabudnite vyznačiť svoje chodníky bodovými svetlami umiestnenými na zemi as nízkou intenzitou, aby ste neoslnili.

Vytvorte očarenú záhradu

Vonkajšie osvetlenie sa používa nielen na lokalizáciu v noci v noci, ale môže tiež hrať významnú úlohu pri výzdobe vašej záhrady. Určite, ktoré stromy, kríky a kvetinové záhony sa majú predviesť, pričom dávajte pozor, aby ste osvetlenie distribuovali po celej záhrade. V závislosti od hustoty listov nasmerujte svetlo zdola nahor na miesto dostatočne silné pre veľký strom alebo veľmi listnatý krík, ale pre kvety a ľahké postele preferujte slabé svetlo umiestnené v rôznych výškach. hlasitosti prehrávania.

Osvetlenie, vďaka ktorému zabudnete

Aby sa svetlá stali neoddeliteľnou súčasťou vašej záhrady, existujú technické riešenia, vďaka ktorým sú úplne nezávislé. Spomeňte napríklad na žiarovky na detekciu pohybu, ktoré sa rozsvietia, keď prejdete okolo, alebo dokonca slnečné lampy, ktoré sa prirodzene rozsvietia za súmraku. Takže už nikdy nebudete myslieť na svoje vonkajšie osvetlenie, pretože to jemne nahradí denné svetlo.