+
Informácie

Trend: priblíženie na piknikový riad

Trend: priblíženie na piknikový riad

Piknikový riad sa objavuje okolo farieb, vzorov a materiálov. Doprajte radosť zo života v koši s originálnou a nepredvídateľnou službou zloženou z kvetov alebo viacfarebných pruhov. V ekologickom duchu sa rozhodnite pre zeleninové jedlá. Farebné, ekologické alebo kvetinové piknikové riady si možno predstaviť vo všetkých štýloch pre každý vkus.

Pop riad na piknik

Dare to color! Zobuďte svoje chvíle pohodlia vonku výberom farebného a osviežujúceho piknikového riadu. V odtieňoch ružovej, žltej, modrej alebo zelenej farby získajú jedlá farby a ozdobia vaše raňajky na tráve. Všetky variácie chromatického rozsahu vdýchnu vášmu pikniku nový život. Pri výbere melamínových šalátových misiek si vyberte farebné stupne. Popové farby prinášajú veselosť a radosť vonku. Viacfarebné poháre, príbory a taniere v jasných farbách prinášajú do leta pestrú poéziu.

Jarné piknikové riady

Piknikový riad s bodkami kvetov sa zdá byť hravejší a farebnejší. Rovnako ako jar, piknik je oblečený v kvetinách a farbách. Vytvorte prekvapenie výberom izolovaných fliaš, pohárov a dosiek s kvetinovými vzormi. Poháre vyzerajú ako pole kvetov pre vaše potešenie. Predstavte prírodu vášmu vonkajšiemu obedu, aby bol tento okamih vždy oslavou. V duchu vždy na jar môžete kombinovať jednorázový obrus s kvetinovými potlačami na riadoch. Očarujte chvíľku relaxácie a zároveň ozdobte jedlá pestrofarebnými kvetmi.

Zelený piknikový riad

Príbory na piknik sa skladajú na štyri, aby ste mali vonku ideálny obed. Pre všetkých milovníkov prírody si vyberte biologicky rozložiteľné jedlá vyrobené z buničiny z cukrovej trstiny, šálky kukuričného škrobu alebo palmového taniera pre jedinečné jedlá zo zeleniny. Materiály, ktoré tvoria tento ekologický riad, zodpovedajú európskym normám na ochranu životného prostredia. Táto sada tanierov, príborov a šálok je určená na jedno použitie a je dokonale odolná voči teplu a chladu. Po použití je možné misky opätovne použiť ako kompost pre zachovanú prírodu.