Články

Jemné a upokojujúce farby v dome

Jemné a upokojujúce farby v domeWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Ak v lete prevzali svetlé farby, možno budete chcieť zjemniť a upokojiť. To je miesto, kde prichádzajú pastelové farby, tieto jemné a jemné odtiene majú výhodu v tom, že do nášho interiéru pridávajú farby, zatiaľ čo zostávajú diskrétne. Mäkká ružová, mandľovo zelená, bledomodrá alebo bledožltá, celý dom si môže vychutnať túto romantickú a krehkú atmosféru. Objavte náš výber pre pastelové dekorácie.

Ako používať pastel vo vašom interiéri?

Pestrý, ale vždy diskrétny, pastel ide dobre s prírodnými a neutrálnymi prvkami. Môže sa teda použiť na prebudenie bez prílišnej agresivity kuchyne z bieleho alebo svetlého dreva. Môžete sa napríklad vybaviť pastelovými odtieňmi, ako je napríklad kolekcia mandľových raňajok od Russella Hobbsa alebo robot IceAtea alebo BlueAll alebo svetlo žltý robot. Pastel však možno použiť aj na zmäkčenie tmavého nábytku. Svetlé sú vankúše s práškovou farbou na čiernej alebo tmavošedej pohovke. Ako vidíte, pastel má takmer vždy všetko dobré, ale zamedzte miešaniu pastelových farieb spolu, pretože by to spôsobilo zmätok.

Jemné farby v detskej izbe

Ak sa tieto jemné farby dajú použiť v ktorejkoľvek miestnosti v dome, obzvlášť sa nám páčia v detských izbách, pretože evokujú detstvo a nevinnosť. V pastelových farbách, ktoré sú spojené so sivými alebo sivými stenami, je trocha veselosti, ale v jemnom odtieni. Ak sa chcete vyhnúť príliš klasickej ružovej farbe pre dievčatá a modrej pre chlapcov, stavte na viac aktuálnych tónov, ako je celadón alebo svetlo žltá.