Krátko

Svetlý fluorescenčný dekor!

Svetlý fluorescenčný dekor!We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Veľkým módnym trendom leta unikne výzdoba! Vzory začnú trblietať a rozžiaria naše interiéry pomocou neónov. Ružová, zelená, žltá, neón sa hrá s každodennými predmetmi, aby zaručil dobrý efekt nálady! Objavte náš dekoratívny výber vankúšov, nálepiek a iného príslušenstva.

Fluorescenčné bodky

Základný motív puntíky je ozdobený žiarivkou pre dievčenské, ale nie planplanové objekty. Čerešňa na torte plne využíva túto kombináciu trendov s trendovými vankúšmi. Na kontrastoch sa nám obzvlášť páči biely model s neónovými ružovými bodkami s čiernou Eiffelovou vežou. na pipoca , hrášok je vždy ružový a keď sa pozriete bližšie, sú to malé, veľmi jemné kvetiny s potlačou, ktoré sú zároveň náchylné na kyslé a jemné vankúše.

Vintage žiarivka

Módne vzory tiež žiaria. na Moja Hippie Granny ktorý hrá s vintage vzormi, „deudeuch“ vankúš je k dispozícii v neónovo zelenej farbe. Čerešňa na torte ponúka podlahový vankúš s motívom vintage stoličky, v neónovo ružovej farbe. na etsy.com , ručne vyrábaný internetový obchod, nájdete hodvábne čajové utierky s jeleními parohy, veľký trend, tu farbené neónovo ružovou farbou.

Ale tiež ...

Nájdete tiež žiarivku pri značke nálepky domáci , s originálnymi vzormi, kreslenými z rôznych vesmírov s grafickými akcentmi. Upozorňujeme najmä na to, že ponúkajú nálepky na nábytok, ktoré zdobia vtipné postavičky Geneviève Gaucklera, ktorí sa vyšplhajú na stoličky!