Články

Ako vytvoriť dekoráciu v štýle chaty?

Ako vytvoriť dekoráciu v štýle chaty?

Že dekorácia v štýle chaty sa zdá mäkká a teplá, keď zima začne znecitliviť naše nohy a ruky ... Drevo a kožušiny nás zahrejú, keď šedivosť dopadne na našu domácnosť. Aké sú teda predpoklady, aby sa výzdoba vášho „sladkého domova“ stala ozdobou horskej chaty? Tu je niekoľko spôsobov, ako vás viesť ...

Prírodné materiály

surové alebo naplavené drevo, ako aj kameň sú nevyhnutné, aby vášmu interiéru priniesli jeho prirodzený rozmer. Vyberte si nábytok s rustikálnymi a triezvymi líniami. Preferujete nábytok z ľahkého dreva alebo patinovaný a starnutý. Používajte kameň skôr ako príslušenstvo a dotýka sa roztrúsených po celom dome (napríklad bridlicové hodiny?) Ak chcete zahriať celý objekt a priniesť efekt kokonovania, vyberte si umelé kožušiny umiestnené na starej koženej klubovej stoličke a na podlahe pri krbe, umiestnite a zvieracia koža .

Prírodné farby a horské vzory

Farby by mali zostať rovnako prirodzené: pre tento štýl sa dokonale hodí taupe, béžová, šedobiela. Na zvýraznenie týchto pomerne neutrálnych farieb by sa mali zvýrazniť skôr horské vzory. Rustikálne červené drevené dlaždice sú vítané napríklad na poťahoch alebo závesoch na vankúše. Sú to tiež malé ľudové grafiky a výšivky: jeleň, srdce, vločky, jedľa, často červenej farby , čo urobí čaro výzdoby chaty. Na svoje jedlá neváhajte zahrať si menu bieleho hrášku na červenom pozadí, dotyk retro určite, ale tak vhodný pre horskú výzdobu!

Atmosféra chladiacej nádrže

Pokiaľ ide o príslušenstvo, budete samozrejme hrať na rovnakých témach ako vzory používané na bielizni. z srdíčka Drevené nájdete na kľúčoch skrinkových dverí, rovnako ako môžu mať tento tvar záclony vašich záclon. Sviečky na parapetoch budú mať jelene tvary. Prečo ani zavesiť na stenu keramickú jeleňovú hlavu ako obraz, aby ste pridali trochu lovnej strany? A ak nesúhlasíte s tým, aby zvieracie hlavy viseli na stenách, stavte radšej na stoly, ktoré ich zastupujú voľne žijúce zvieratá (jeleň, medveď, vlci ...) Môžete tu tiež mať šišky a niekoľko jedľových vetiev pre veľmi prirodzený dekor, ktorý zároveň parfémuje váš interiér!