Články

Test: digitálny mixér Vario Plus Riviera & Bar

Test: digitálny mixér Vario Plus Riviera & BarWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Niekedy musíte vedieť, ako sa obetovať pre vedu o domácich spotrebičoch, a nie ustúpiť od neprekonateľných prekážok, ako je testovací mixér. Ak nechápete, prečo môže byť test mixéra veľmi nebezpečný, môže to byť preto, že ste boli zvyknutí na to, čo vám ponúka, aby ste si užili kokteil s mixérom. Nemám rád kokteily raz a po sledovaní niekoľkých testovacích videí mixéra som si uvedomil, že každý skúšal smoothie a nechcem robiť ako všetci ostatní a nepáči sa mi smoothie (zopakujme to). Zostala iba jedna možnosť: alkoholový koktail na opätovné odhalenie toho, pre čo je skutočne vhodný mixér, a najmä mixér Digital Vario Plus od Riviera & Bar. Aj v moderovaní je to zrejmé. Stále som do toho pridal cesto z placky, len aby som ho vyčistil. Test skončil (k tomuto sa vrátime neskôr), bolo veľmi ťažké pokračovať. Našťastie moje profesionálne svedomie bolo silnejšie, a preto som tu (ale určite sa vyskytnú pravopisné chyby, varujem vás).

Originalita mixéra Digital Vario Plus

Ak som požiadal o testovanie tohto mixéra, je to preto, že ponúka časovač. Malá LCD obrazovka nad klávesmi zobrazuje počítadlo ihneď po spustení zariadenia, čo vám umožní zistiť, ako dlho je mixér v prevádzke. Buďme úprimní, vo všeobecnosti miešame mixér, až nás výsledok uspokojí, ale je pravda, že na niekoľkých receptoch mixéra vás varujeme napríklad, aby ste mixovali 20 alebo 30 sekúnd ... ale na čom naozaj záleží? Nikto, samozrejme, alebo ste naozaj šialenec z kuchyne. S týmto mixérom preto nemusíte počítať, len čítajte časovač. Úroková úroveň, sme v gadgete, ale ukazujeme sa, sme na vrchu: „Hej, uvidíme, môj mixér môže počítať!“.

Vlastnosti mixéra Vario Plus

Našťastie atraktivita tohto mixéra nezávisí iba od tejto originality, pretože pri rozbalení produktu okamžite vidíme, že máme čo do činenia s kvalitným vybavením. Predovšetkým je misa vyrobená z 2-litrového skla odolného voči teplu a nie z plastu. Plastové miešačky sa opotrebujú ľahšie, nakoniec sú škaredé, zatiaľ čo sklenený miešač nebude vykazovať žiadne známky slabosti (pokiaľ ho pustíte na meter vysoký, ale to je ďalší problém). Tento mixér je tiež vybavený 6-čepeľovým nožovým nožom. Tu sme v rovnakom scenári ako britské holiace strojčeky, pridávame čoraz viac čepelí. Z 2 miešačiek, ktoré už vlastním (nič nehovorím), majú iba 4 čepele. Je to skutočne efektívnejšie? Ocenil som aj jeho pevne utesnené veko, ktoré sa dokonale drží na miske, natoľko, že je ťažké ju odtiaľto odstrániť, ale počas svojej činnosti si nebudete aspoň čalúniť svoju kuchyňu. Nakoniec na programovej úrovni existuje 5 rýchlostí, ktoré môžu byť spojené s sekvenčným režimom, ako aj s funkciou rozdrveného ľadu. Sekvenčný režim vám umožňuje používať určitú energiu počas stlačenia tlačidla, takže sa líši od impulzného režimu, ktorý môžete mať zvyčajne v mixéri, pretože pulzný režim vždy pracuje na plný výkon. Pokiaľ ide o túto operáciu, nechávam vás ako zvyčajne sledovať videozáznam testu: Na dokončenie niektorých detailov, ktoré majú alebo nemajú význam. Najprv technické špecifikácie, mixér má výkon 750 W, čo je viac ako dosť, povieme, že je v strede vysoko na úrovni výkonných miešačiek. Jeho hmotnosť je 4,5 kg, takže ani príliš ľahká (dôležitá pre dobrú stabilitu), ani príliš ťažká (dá sa ľahko pohybovať). Potom môj malý byt s maturitou: ak existuje misa s ml, l, ozs a šálkami na miske (pekná na prípravu amerických receptov), ​​nanešťastie na odmernej čiapke chýba francúzska maturita. , Bolo to hľadať malé zviera, pretože inak je tento mixér podľa môjho názoru dobrým akvizíciou (margarita efekt?) Blender Digital Vario Plus, Riviera & Bar, PR370A, 119.99 €