Podrobne

12 krásnych a ekologických čajových utierok

12 krásnych a ekologických čajových utierok

Už žiadne skrytie starých čajových uterákov! Modely „novej generácie“ z ekologickej bavlny preberajú naše kuchyne, aby ich vyzdobili trendovými vzormi. Objavte náš výber krásnych a ekologických čajových utierok.

Vinobranie

Obľúbené pre modely Ach, malý králik nakupovať na webe marcelgreen.com , Ručne tlačené čajové utierky, zo 100% organickej bavlny, možno prať v práčke. Milujeme vinobranie vzory a trendy farby, ktoré ponúka táto značka: model so zelenou kombináciou VW, čierny fotoaparát alebo dokonca modrý revolver. Najoriginálnejšie bude určite model sivé srdce .

Acidofilné

Organická a spravodlivá obchodná bavlna pre Wonder hrom , Tvorcovia značky si vymysleli veselé a farebné vzory, ktoré v kuchyni vyvolajú iskru! Objavte modely dúha a malý les .

Škandinávsky

Na domácej strane Ferm Living , čajové utierky vždy rýmujú zo 100% organickej bavlny. Trochu viac: ich recyklované obaly. Nájdite utierku na čaj Kodaň , vytvorené na počesť mesta pôvodu, na ktorom spoznáte záhrady Tivoli, vežu Rundetårn, operný dom, morskú pannu a Nyhavn.

Vyrobené vo Francúzsku

Tento výber by sa neobišiel bez ekologickej značky Kolibrík a spol. Uteráky na čaj s priateľskými a farebnými potlačami, vyrobené vo Francúzsku v malých sériách a zo 100% organickej bavlny.