Podrobne

Video: ošetrenie ruží mliekom

Video: ošetrenie ruží mliekomWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Vaša záhrada má niekoľko ruží a stále hľadáte tipy na ich udržiavanie? Okrem pravidelného prerezávania je skutočne dôležité dbať aj na ich zdravie. Existujú rôzne chemické úpravy, ale vedeli ste, že je tiež možné ošetriť ich prirodzene pomocou produktov, ktoré máte v chladničke? Objavte špičku Fernanda Voulgaropoulos vo videu!

Pozrite si video

Neškodný výrobok

Produkt, ktorý vám umožní ošetriť vaše ruže, nie je nič iné ako mlieko. Vezmite s sebou fľašu vody a rozprašovač. V tomto prípade pripravte zmes s ohľadom na pomer: 1 pohár mlieka na 5 pohárov vody. To urobte, dobre premiešajte obsah postrekovača a posypte ruže. Neváhajte a trvajte na tom. Mlieko vytvorí na listoch lepivú látku, ktorá hubí huby. Preto uprednostňujte plnotučné mlieko, pretože po vyschnutí je omnoho lepkavejšie.

Niektoré odporúčania

Buďte opatrní! Pred ošetrením ruží mliekom skontrolujte predpoveď počasia. Na to, aby mlieko skutočne malo svoj účinok, je potrebné mať štyri dni bez dažďa. Uvedomte si, že táto metóda sa dá použiť aj na kríky a ovocné stromy vo vašej záhrade. Teraz máte jednoduchú a účinnú metódu na ošetrenie ruží. Okrem toho je lacný a má tú výhodu, že je úplne šetrný k životnému prostrediu. Neváhajte preto používať mlieko vo vašej kuchyni aj mimo nej! Nájdite starostlivosť o ruže s mliekom na stránke Minutefacile.com. Produkoval Minute Facile.