Články

Zelené pitie!

Zelené pitie!

Aby ste uspokojili svoju túžbu po zelenej spotrebe, pite ecol'eau! V recyklovanom pohári, keramickom, bambusovom, jednorazovom a biologicky odbúrateľnom ... objavte náš výber obalov na čajový čas, obed, aperitív alebo piknik.

Bambus

V Ekobo, špecialistu na ekodizajn bambusu, sú poháre a misky v jasných farbách ručne vyrábané. Vždy bambus v súprave Mojito Shopper na greeen-store.com, bambusové paličky a fúkané poháre v Európe.

Zelená na jedno použitie

Pre svoje prírodné pikniky, prečo nepoužiť jednorazové a ekologické sklo? Nájdete tu rôzne materiály, najmä vlákno z trstiny a bagasa, ktoré sa získalo pri lisovaní cukrovej trstiny. Výsledok: poháre sú úplne biologicky odbúrateľné.

Tradícia

Náš výber nezabúda na tradičné materiály, s keramickým šálkom na čaj alebo kávu vyrobeným španielskymi dizajnérmi, pohárom z recyklovaného skla s lesklým kovovým povrchom pre malú dodatočnú dekoráciu alebo duetom šampanských flautiek vždy v recyklované sklo.

Tekvica

Fľaša predstavuje návrat k vysoko propagovanému Sigg zo 100% recyklovateľného hliníka. Vyrobené vo Švajčiarsku od roku 1908, tieto ultra odolné tekvice nemenia chuť a nevytvárajú zvyšky.