+
Články

Zelený riad na letné pikniky

Zelený riad na letné pikniky

Pre letné pikniky sa rozhodnite pre ekologický riad. Myšlienka vychutnať si chvíľku relaxácie vonku pre vás bude stále príjemnejšia výberom piknikového riadu v súlade s prírodou a životným prostredím. V modernom a originálnom štýle sa jedlá stávajú biologicky rozložiteľnými a rastlinnými, aby vám počas pikniku ponúkli to najlepšie s priateľmi alebo rodinou.

Nomadické a ekologické jedlá

Pre vaše obedy na tráve si osvojte zodpovedný prístup tým, že pôjdete na ekologické jedlá. Uprednostňujú biodegradovateľné jedlá vyrobené z kompaktného vlákna z cukrovej trstiny. Okrem toho, že je praktický a ekologický, je odolný aj proti teplu, chladu a vode. Biologicky rozložiteľný investuje stále viac do nášho každodenného života a zároveň uľahčuje každodenný život.

Rastlinný lieh

Obnovte tradičný piknik so zeleninou. Pre všetkých milovníkov prírody zostáva táto voľba zrejmá a nevyhnutná. Preto sú v púzdre z palmových listov aj misky a taniere, misky s bambusovým šalátom, príbory z brezového dreva a šálky v kukuričnom škrobe. Tento riad je odolný voči teplu a je ideálny na znovuobjavenie radostí ekologického pikniku. Po použití môžu byť všetky prvky prevedené na kompost. Tento rastlinný riad pochádza z prirodzeného odmietnutia stromu počas jeho rastu. Pri ekologických jedlách si môžete pri zachovaní prírody vychutnať piknik.