Články

Zelený riad na letné pikniky

Zelený riad na letné piknikyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Pre letné pikniky sa rozhodnite pre ekologický riad. Myšlienka vychutnať si chvíľku relaxácie vonku pre vás bude stále príjemnejšia výberom piknikového riadu v súlade s prírodou a životným prostredím. V modernom a originálnom štýle sa jedlá stávajú biologicky rozložiteľnými a rastlinnými, aby vám počas pikniku ponúkli to najlepšie s priateľmi alebo rodinou.

Nomadické a ekologické jedlá

Pre vaše obedy na tráve si osvojte zodpovedný prístup tým, že pôjdete na ekologické jedlá. Uprednostňujú biodegradovateľné jedlá vyrobené z kompaktného vlákna z cukrovej trstiny. Okrem toho, že je praktický a ekologický, je odolný aj proti teplu, chladu a vode. Biologicky rozložiteľný investuje stále viac do nášho každodenného života a zároveň uľahčuje každodenný život.

Rastlinný lieh

Obnovte tradičný piknik so zeleninou. Pre všetkých milovníkov prírody zostáva táto voľba zrejmá a nevyhnutná. Preto sú v púzdre z palmových listov aj misky a taniere, misky s bambusovým šalátom, príbory z brezového dreva a šálky v kukuričnom škrobe. Tento riad je odolný voči teplu a je ideálny na znovuobjavenie radostí ekologického pikniku. Po použití môžu byť všetky prvky prevedené na kompost. Tento rastlinný riad pochádza z prirodzeného odmietnutia stromu počas jeho rastu. Pri ekologických jedlách si môžete pri zachovaní prírody vychutnať piknik.