Krátko

Výber lacných záhradných stolov

Výber lacných záhradných stolovWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Záhradné stoly môžu rýchlo dosiahnuť veľké sumy, pretože sú ideálne pre stravovanie vo veľkej prírode. Našťastie pre nás a našu peňaženku niektoré modely nenafukujú svoje ceny, a preto zostávajú prístupné pre napäté rozpočty. Malý výber za nízku cenu zoradený podľa úlohy.

Záhradné stoly 2 miesta za nízke ceny

V rade „dvojmiestne záhradné stoly“ na obed sám alebo ako pár na slnku nazývame Alínu a jej oceľové modely Pims and Garden, oboje menej ako 50 €. Prvý je okrúhly a zobrazuje celkový farebný vzhľad, druhý klasickejší čierny vzhľad. Ak však v tomto letnom období máte sklon k mramorovému trendu, je potrebné zvážiť ďalšie dve tabuľky pre 2 osoby: oceľový model s mramorovou doskou s názvom Sebasto v Castorame (za 59 EUR) alebo stôl Marbre de But (99,99 €) šedá farba v tvare žíl, ideálna pre retro atmosféru s pekným bistrovým vzhľadom.

Záhradné stoly 4 miesta za nízke ceny

A ďalšie 2 miesta! Zamierte na stránku Achat Design, aby ste si osvojili model Mango, farebný polypropylén štvorcového formátu, ktorý ľahko skĺzne na akýkoľvek typ balkóna alebo terasy. Menej moderný, ale rovnako vhodný ako priestor pre 4 osoby, nás rovnako presvedčia aj romantický okrúhly stôl strihaný Alinou a Nomade stôl, ktorý je k dispozícii v Amazonii, so štyrmi zodpovedajúcimi stoličkami. Oceľ je veľmi odolná voči poveternostným vplyvom, tieto dva modely budú odvádzať dážď ako slnko bez starnutia!

Záhradné stoly 6 miest za nízke ceny

Rodina rastie, rovnako ako aj stôl. Ak však chceme nájsť 6-miestny model, ktorý bude stáť okolo 200 EUR, naším dobrým plánom je investovať do odolných materiálov bez toho, aby boli príliš drahé, ako je napríklad živica. Robustný a ľahko sa udržuje, dodáva sa v niekoľkých farbách a ľahko sa čistí. Model „Ares“ v spoločnosti Achat Design má teda výhodu demontáže v okamihu vďaka svojej zaklapávacej základni. V spoločnosti Grosfillex sme nakreslili model Alpha, ktorý nás zviedol svojím podnosom zdobeným abstraktnými vzormi a jeho živicou odolnou voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom, čo zaručuje relatívnu ľahkosť pri jeho pohybe. Objavte ešte viac záhradných stolov za nízke ceny. 1. Záhradný stôl Alpha Grosfillex 204,91 € Zendart Design / 2. Záhradný stôl zo živice 169 € Kúpiť Dizajn / 3. Záhradný stôl Nomade 79 € Amazon / 4. Stôl klapkový Applarö 169 € Ikea / 5. Tabuľka Záhradná záhrada 49,99 € Alinea / 6. Romance Záhradný stôl € 53,94 Alinea / 7. Angsö biely morený stôl € 119 Ikea / 8. Kovový záhradný stôl 199 € Záhradný obchod / 9. Záhradný stôl z čierneho skla 129 € Usirama / 10. Záhradný stôl Mango 69 € Kúpiť Dizajn