+
Komentáre

5 najpredávanejších webov na predaj nálepiek!

5 najpredávanejších webov na predaj nálepiek!

Ak samolepky vtrhli do našich interiérov už veľmi dlho, nikdy to neunavíme! Naopak, existuje taká rozmanitosť možností, že nevyhnutne nájdete model, ktorý vám vyhovuje. Samolepka trompe l'oeil, model umelca alebo poetický nápis, tu je päť webových stránok, kde si môžete vybrať svoje najkrajšie samolepky.

Domáci

Ak chcete svojmu interiéru dodať jedinečný štýl, Domestic je adresa pre vás! Značka ponúka nálepky od návrhárov, grafikov a umelcov zozbieraných okolo tematických konceptov. Môžete tu nájsť samolepky podpísané matalicovými crassetmi, Ich & Kar, 5,5 dizajnérov, Sam Baron alebo Marcel Wanders. V spoločnosti Domestic sú nálepky skutočnou alternatívou k tapetám a umožňujú vám hrať sa voľne s povrchom steny. Nájdete nepredvídateľné motívy, originálne zrkadlové nálepky, XXL fresky, ale aj mini-nálepky.

Efemérne invázie

Ak sa značka prvýkrát začala s nálepkami pre skútre a autá, svet Efemeral Invasions sa teraz usadil v celom dome. V programe: kreatívne a poetické nálepky na prispôsobenie celého interiéru. Potom nájdete nálepky na stenu, ktoré inštalujú romantickú Eiffelovu vežu na stenu alebo kvety alebo let motýľov. Skutočným plusom značky je tiež ponúknuť nálepky, ktoré premenia váš každodenný život. Budete si môcť prispôsobiť stoličku, stôl, klávesnicu počítača, váš iPhone a dokonca aj svoje klávesy!

StickerzLab

Stránky StickerzLab sú bezpochyby výberom! Nenájdete menej ako 7000 odkazov na šaty svojich stien, okien alebo dokonca svojho nábytku s nálepkami v prírode, dizajne alebo popovom štýle a dokonca aj veľmi dekoratívnym lemom l'oeil. Dobrou správou je, že nábytok Ikea môžete tiež prispôsobiť pomocou nálepiek dokonale rozrezaných na rozmery klasického nábytku tejto značky. Ak stránka vyzve mnoho umelcov, aby vytvorili svoje zbierky, budete sa môcť podieľať aj na vytvorení nálepky. Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť na kartu „Vytvorte si samolepky“ a byť kreatívny. Váš interiér bude tým originálnejší.

Paristic

Pre interiér „Urban Chic“ kliknite na webovú stránku Paristic. Spoločnosť Paristic sa špecializuje na nálepky, ktoré zvýrazňujú mestá a ďalšie mestské charakteristiky, a ponúka samolepky umelcov, ktorým chýba elegantná podoba. Môžeme si teda dovoliť trompe l'oeil kandelábr, stanicu metra alebo dokonca strechy Paríža. Nedôverujte názvu značky, New York si tiež našiel svoje miesto v zbierkach nálepiek.

Cocobohème

Ak chcete, aby sa vaše nálepky stali tiež veľmi užitočným príslušenstvom, môžete sa obrátiť na bridlicové štítky od spoločnosti Cocobohème. S týmto príslušenstvom sa vaše steny premenia na tabuľu v originálnych tvaroch ako priateľské zvieratá. Ošípané, medveď, mačka, korytnačka alebo motýľ, váš interiér bude vyzerať veľmi hravo. Naše obľúbené: niektoré nálepky sú ekologické, pretože sú vyrobené zo zemiakového škrobu!