+
Informácie

Stretnutie s dekoratérkou Sophie Ferjani

Stretnutie s dekoratérkou Sophie Ferjani

Nemožno poznať Sophie Ferjani, pretože je jedným zo základných dekorátorov show Maison à Vente a 100% Mag na M6. Má tiež vlastné poradenské služby v oblasti dekorácie Les Jolies Choses. Venovala nám nejaký drahocenný čas na to, aby sme objavili jej vesmír.

Mohli by ste nám povedať viac o svojom pozadí?

Absolvoval som školu úžitkového umenia v škole Olivier de Serre, potom som koncom roka 2005 pracoval 7 rokov v reklame a potom som založil svoju spoločnosť. jednotlivcov. V roku 2007 som dostal jeden z týchto neočakávaných e-mailov: maliar, ktorý odovzdal súčasný program: Maison à Vente. Po dobu 2 rokov som sa pripojil k tímu 100% MAG, v ktorom som dekoračným publicistom. Píšem svoje predmety, zúčastňujem sa na streľbe: sen, pretože mám úplnú slobodu! A možno prekvapenie pre začiatok školského roka, ale ... Shhh !!!

Ste dekoratérka veľmi populárnej show House for Sale, povedzte nám o svojej úlohe.

Pomáham Stéphane Plaza pomôcť rodinám lepšie a rýchlejšie predávať svoj majetok. Princípom môjho zásahu je vidieť potenciál miesta, predstaviť si všetko, čo môže blokovať predaj z hľadiska architektúry interiéru, dispozície, drobných diel a výzdoby, a napraviť tieto nedostatky. Nakoniec upozorňujem na nehnuteľnosť na predaj tým, že som priniesla maličkosti, vďaka ktorým sme sa zamilovali.

Myslíte si, že zásada domácej inscenácie by sa mala všeobecne uplatňovať na dekoráciu?

Pozor, nemali by ste si zamieňať domáce predstavenie a triezve dekorácie! Domáce predstavenie je vývoj nehnuteľností s cieľom predaja! Zdobenie s cieľom predaja je preto jednou z aspektov dekorácie, ale nie dekorácie všeobecne a našťastie! Keď robíte domáce predstavenie, musíte urobiť neutrálny dekor, ktorý slabne v prospech domu, jeho objemov, jeho priestorov. Je preto veľmi neutrálny a príliš nevýrazný pre môj vkus! Keď bývate na mieste, musíte si ozdobiť, cítiť sa dobre, dať svoj osobný dotyk! Teraz je pravda, že pre veľa interiérov by bolo dobré uplatniť niekoľko jednoduchých princípov domácej inscenácie, ako napríklad: upratať / trochu zosobniť / opraviť!

Vlastníte tiež svoju dekoračnú spoločnosť Les Jolies Choses, čo ponúkate?

Robím len poradenstvo v oblasti dekorácie interiéru a architektúry; to znamená, že moji klienti sa ma pýtajú, aby som všetko nedelegoval, ale aby som im pomohol nájsť najkrajšie nápady na výzdobu, najlepšie vybavenie, ktoré bude vyhovovať ich miestu a ich životnému štýlu. Ďalej je na nich, aby tieto tipy použili! Rád pracujem týmto spôsobom, s ľuďmi, ktorí sa chcú učiť a investovať do svojho domu, a nie so zákazníkmi, ktorí za ne platia!

Máte špecialitu?

Prispôsobenie sa želaniam mojich klientov a rôznym miestam života!

Aký je váš interiér?

Môj dom okamihu je dom, ktorý je 100 rokov starý v mlyne. Vdýchne radosť zo života, malé schody detí na špinavej starej maľovanej podlahe, príjemnú kuchyňu. Je to rodinný dom, ako som chcel, pestré a krásne materiály a ktorý rozpráva príbeh. Myslím si, že musíme zostať skromní pred miestom, ktoré je staršie ako my, a súhlasím s tým, že sme držiteľmi kľúčov iba niekoľko rokov; nerušte miesto, rešpektujte ho. Bol tu pred nami a po odchode tam bude stále!

Máte dekoratívne rady prístupné všetkým?

Nesnažte sa nevyhnutne kopírovať stránky časopisov alebo veľké trendy v okamihu celkového vzhľadu. INŠPIRUJTE a dajte svoj osobný kontakt!