Krátko

Ekologické pre najmenších

Ekologické pre najmenších

Pre deti je zelená zábava tiež zábavná! Ekologické nálepky na monštrá, plyšové hračky z organickej bavlny v tvare reďkoviek alebo lebiek, polica na ovce z recyklovaného kartónu alebo super originálne kamienkové ceruzky ... objavte náš nepredvídateľný a ekologický výber.

Nálepky

Nájdete u francúzskej značky rozjímavý nálepky tlačené atramentmi na báze vody a bez toxického produktu. Žiadne riziko v miestnosti vašich batoliat, tieto nálepky neuvoľňujú žiadne POV (prchavá organická zlúčenina). Ani sa nebáli ich rozsahu Monstrochoux ! Malí farební muži, plní veľkých očí a veľkých zubov, ale super jemní.

Detské prikrývky / vankúše

Detské vankúše nemajú korenie! na Léléwou , 100% bavlna sa vyrába vo Francúzsku ručne. Padáme pre obrie vankúš v tvare obrieho dorazu a pre model La Tête à Toto ktorý nás zavedie späť k našim starým školským notebookom. Značka Vajcia NYC ponúka aj pokrývku pirátska hlava v detskej alpake, ktorá je teplejšia ako vlna a ešte mäkšia ako kašmír. Každý kus je v Bolívii ručne pletený.

Recyklovaný kartón

Obľúbené pre podpísanú poličku Podivný dizajn ovčí tvar, vyrobený zo 100% recyklovanej lepenky. Rovnaká surovina v Cocobohème s modelmi vešiakov, mačiek alebo psov, pre zaručený dekoratívny efekt.

Ale tiež ...

Objavte tiež kamienkové ceruzky, ktoré sa skladajú z včelieho vosku, sójových a prírodných pigmentov a sú ručne tvarované a tvarované v USA. na Papiluc , prasiatko vyrobené vo Francúzsku, vyrobené z bukového dreva z trvalo udržateľne obhospodarovaných lesov, má podobu žuvacieho jablka! Na úvodnej fotografii budú duchovia z recyklovaného papiera v drepe ozdobiť stropy. Mobil, ktorý nájdete na stránke prairymood.com.