Články

Výzdoba v tieni palmy a kokosových palem

Výzdoba v tieni palmy a kokosových palemWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Toto leto pôjdete na koniec sveta bez toho, aby ste opustili pohovku! Medzi nálepkami, tapetami a ozdobnými doplnkami budete teleportovať svoj interiér do ostrovného raja.

Doplňte svoju atmosféru

Vyberte si vankúše zdobené vzormi pripomínajúcimi majestátne stromy ostrovov: očarujúce, palmy, kokosové palmy. Kvette svoju posteľnú bielizeň potlačou, ktorá dáva pýche miesto ostrovným kvetinám. Môžete tiež staviť na umelé rastliny, aby poskytli úľavu pre váš dekor a mali sviečky so sladkou vôňou kokosu.

Exotické tapety

Ak snívate o obývacej izbe pod kokosovými palmami alebo o vrhnutí spálne do tyrkysovej vody v lagúne, osvojte si tapetu alebo lepšiu digitálnu výzdobu. „Netkaný“ papier, na ktorom je vytlačený digitálny obrázok. Jedinečné vykreslenie! Týmto typom tlače však nepreťažujte svoj interiér a obmedzte ho na jednu alebo dokonca dve časti stien.

Ostrovné nálepky

Bavte sa umiestnením nálepiek takým spôsobom, aby ste vytvorili trompe-l'oeil: pridajte fotografiu lagúny blízko vane, rozšírte chodbu o avenue kríkov, položte roh modrej oblohy a palmy na dvere, bez ohľadu na vaše želanie po tropickej krajine, nálepky sa s nimi stretnú! Ak ich nechcete používať na celých stenách, vyberte malé vlysy, ktoré nastavia tón vašej atmosféry bez toho, aby ho znižovali.