Podrobne

Dlaždice pôsobia!

Dlaždice pôsobia!

Zabudnite na všetko, čo o obkladoch viete, a objavte ich v novom svetle! Ak ste mali obraz chladného a rovnomerného produktu, budete prekvapení, keď objavíte dizajnéra a teplé obklady, ktoré sa vizuálne a esteticky podieľajú na vytváraní jedinečnej atmosféry hraním na mimikry a trompe l'oeil.

Od podlahy po stenu

Na stenách sa často nachádzajú dlaždice 21. storočia, ktoré sa často obmedzujú na podlahovú krytinu. Najmä vo vodárenských miestnostiach alebo dokonca v kuchyniach, kde pred gobelínom a obrazom zostane miláčik. Dokončila sa však vláda geometrického tvaru a monochromatickej dlaždice, obkladačky športu honosné farby, hravé tvary, dizajn a hracie karty z imitácie materiálu (drevo, kameň, bridlica, keramika, sklo atď.).

Vizuálny efekt, materiálny efekt

Určite budete musieť prejsť dotykom, aby ste uverili svojim očiam! Imitácia dreva, imitácia kameňa, na podlahe ako na stene, dlaždice hrajú chameleóny. Dlaždice, ktoré ťahajú karty a vyzerajú ako mylné pre betón, cement alebo bridlicu. Veľmi dizajn a ultra moderný vizuál, ktorý dodá vašej izbe jedinečný dekor. Tieto dlaždice novej generácie majú tiež významnú výhodu v tom, že sa ľahko udržiavajú, ale tiež sú veľmi odolné a častejšie lacnejšie ako materiály, ktoré napodobňujú.

Doprajte si podlahy XXL

Čo sa týka trendov, v posledných rokoch sa vo všetkých izbách domu etablovala dlažba XXL. Moderný dizajn prináša do každého interiéru jedinečnú atmosféru. Extra veľké formáty, ktoré vnášajú priestor do miestností. Dlaždice s rozmermi 10 x 10 cm alebo 20 x 20 cm preto miznú v prospech týchto formátov 60 x 60 cm alebo dokonca 120 x 120 cm! A námrazy na podlahe umožňujú tieto dlaždice, ktoré sa najčastejšie predávajú ako „rektifikované“, umožňujú výrobu veľmi jemných spojov. Alebo estetický povrch pre dokonalý celkový vzhľad.