Krátko

Stále som chytrá aj vonku

Stále som chytrá aj vonkuWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Po búrlivom dni už žiadne ďalšie vankúše a stolné vankúšiky nasiaknuté dažďom. Už viac chodiť tam a späť do pivnice, aby ste našli to, čo potrebujete na relaxáciu alebo jedlo na slnku. Rýchlo prijímame tipy na skladovanie vonku, aby nám pomohli vládnuť v poriadku a praktickosti na balkóne, na terase a na záhrade! To všetko vďaka výberu inteligentného príslušenstva a nábytku.

Posedenie na hrudi

Ideálne na skrývanie drobných doplnkov, lavičiek a záhradných lavičiek s integrovaným kmeňom nám poskytujú množstvo služieb, a to podľa vlastného uváženia. A z dobrého dôvodu. Posadením si nikto nebude myslieť, že existuje skutočný zväzok: kolekcia sviečok, obrus, mäkké vankúše, hry pre deti, kanva, riad a prikrývka lehátko. Stručne povedané, je nevyhnutné žiť vonku, aby boli v prípade potreby po ruke, a keď sa nepoužívajú, sú mimo dohľadu.

Skrinky alebo úložné kryty

Ak zaberajú viac miesta, vonkajšie skrinky a prístrešky sú napriek tomu neprekonateľné na uskladnenie. Prvé vám vo všeobecnosti umožňujú osadiť dva alebo tri objemné záhradné doplnky: gril, kosačku na trávu, hojdaciu sieť ... Druhá sú skutočné miestnosti, kde môžete zladiť bicykle, exteriérový nábytok, vybavenie údržby pre záhrada, drevo a iné predmety všetkého druhu určené na letnú sezónu a život vonku.