Články

101 dalmatiánov pre peklo

101 dalmatiánov pre pekloWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Na vrchole svojich 50 rokov Disneyho majstrovské dielo „101 dalmatíncov“ nestarlo. 8. augusta sa pripojí k zbierke Blu-ray, aby sa ponoril do bláznivej histórie našich obľúbených šteniatok vo vysokom rozlíšení. Medzitým sa v dekorácii ich legendárne čierne škvrny nazvali „trend nasledovať“. Cruella d'Enfer si musí dať pozor!

Zvieracie zviera ako inšpirácia

Po tom, čo sa na leopardoch alebo na tigrích kabátoch, zebroch, krokodíloch alebo žirafových výtlačkoch prešívali drobné výtlačky, čo by mohlo byť prirodzenejšie, než čerpať inšpiráciu od najlepšieho priateľa človeka? Dalmatínske plemeno má talent prirodzene štylizovaného kabátu s čiernymi oválnymi škvrnami na bielom pozadí, ktoré odhaľujú eleganciu a nežnosť. Kto povedal, že dekorácia zvierat bola nevyhnutne etnickým štýlom?

Čiernobiely vzhľad

Ďalším dôvodom, prečo si požičať špinavý biely vzhľad Ponga, Perdity a ich 99 šteniat? Vylepšite veľmi čiernobiely dekor bez toho, aby ste opustili farebný kód. Potom vytiahnite dalmatínsku kartu v malom dotyku: na riad, na pohovku na vankúši alebo na kocke. Aký rytmus a rozjasnenie stola, pohovky, komody alebo postele s fantastickým zvratom. Nič nám nebráni v tom, aby sa táto tlač zmiešala s inými čiernymi a bielymi vzormi, ako sú houndstooth, geometrické útvary, puntíky alebo tvary zebry, aby sa jemne zvýraznila hra protikladov "čierna". & biela “.