Krátko

Letný trend: Prispôsobím si svoj dovolenkový dom

Letný trend: Prispôsobím si svoj dovolenkový domWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Tento rok v lete ideme na dovolenku a zamierime k nájomnému rezervovanému online. Aby sme sa však nemuseli príjemne prekvapiť pri príchode zlým vkusom dekorácie, najprv sme sa vybavili elegantným, lacným a ľahkým príslušenstvom, ktoré umožní transformovať miesta tak, aby vyzerali ako my. , Malé topo z najlepších dekoratívnych pomocníkov, ktoré potrebujeme.

Osvetlite v kráse

Okrem toho, že zaberajú malý priestor v batožine a ľahko sa prepravujú, majú držiaky tealight, tienidlá, reťazové svetlá a svietidlá významnú výhodu na dekoratívnej strane: prinášajú očarenie. Predstavte si celý rad lampášov umiestnených na podlahe, farandole farebných papierových tienidiel padajúcich zo stropu, svetlú girlandu bežiacu na stene obývačky alebo poháre sviečok rozmiestnené na stole. Nie je čo dodať: ich pôvabný vzhľad a tlmené svetlo, ktoré rozptyľujú, vytvárajú atmosféru intímnu a trochu magickú ... Snovú nočnú náladu na vysnívanú dovolenku, o ktorej sa nedá hovoriť!

Skryť nevzhľadné

Beda! Pohovka obývacej izby zobrazuje staromódnu farbu, steny zobrazujú staromódne obrázky a stôl a opotrebované stoličky nás posielajú späť o pol storočia späť. Neprepadajte panike! Záchranná pominuteľná dekorácia, ramená naložené pekným poťahom na posteľ určeným na zakrytie pohovky, dvoma alebo tromi štylizovanými vankúšmi, ktoré ešte viac skryjú všetko, krásnym obrusom a vankúšmi na stoličky na šaty jedálenský kút. Pokiaľ ide o maľby, jednoducho ich opatrne odstránime zo stien a skryjeme ich v rohu miestnosti. Všetko po zapamätaní alebo vyfotografovaní ich polohy, aby ste ich mohli na konci pobytu správne vymeniť.

Prispôsobte si steny

Steny v prenájme sú mierne opotrebované alebo jednoducho nie krásne. Skôr než sa snažiť ignorovať to počas celého pobytu, prijímame alternatívu: úplné prispôsobenie. Tu nie sú žiadne tapety ani farby, ale príslušenstvo sa ľahko prilepuje, premiestňuje a odstraňuje, menovite: nálepky, maskovacia páska a Patafix. Ako prví v zozname si môžete vyzdvihnúť svoje obľúbené modely, ozdobné vzory, siluety, ozdobné písmená alebo trompe-l'oeil na adrese www.dezign.fr/ alebo www.fanastick.com/ a potom si ich vziať so sebou so sebou. jeho kufre. Maskovacia páska alebo dekoratívne lepidlo uľahčuje dodávanie energie stenám, či už je aplikovaná formovaním falošných rámov, vodorovných alebo zvislých pruhov, alebo sa používa na zavesenie fotografií. , kresby alebo pohľadnice, ktoré sa dajú nalepiť aj pomocou Patafix!

Prineste svoj osobný dotyk

Chýbajúci konečný nádych: prineste svoj dekoratívny nádych, aby ste raz a navždy prevzali miesto a cítili sa ako doma v tomto dovolenkovom dome. Myšlienka: vypadnite z toho užitočného a premýšľajte o všetkých tých malých detailoch, ktoré výrazne zdobia a rozjasňujú interiér. Nákupná taška sa premení napríklad na kvetináč pri vchode, do ktorého sa inštaluje kvetina odobraná v ten istý deň a priehľadná panvica s koláčom v kuchyni sa stáva stredobodom Zen, ak sa niekto postará naplňte okruhliakmi vyzdvihnutými na pláži ... Je rad na vás!