+
Komentáre

Riešenia na prispôsobenie domácich spotrebičov

Riešenia na prispôsobenie domácich spotrebičov

Ak sa posledná generácia spotrebičov vyznačuje estetikou a farbami, nie vždy tomu tak bolo. Slabý dizajn a 100% biela, nudný vzhľad väčšiny spotrebičov v našej kuchyni viedol k všeobecnej sýtosti, ktorá nie je úplne u konca. V skutočnosti sú naše staré modely, ktoré sú stále veľmi efektívne, a nové lacné výrobky naďalej zobrazujú jednoduché čiary a „biele“ farebné kódovanie. Našťastie je možné to napraviť pomocou lepidiel alebo špeciálnych farieb ...

Oblečte zariadenie farbou

Značka Julien, zameraná na prispôsobenie interiéru, ponúka škálu aerosólov určených na osvieženie a ochranu našich domácich spotrebičov. Jeho farba? Hliníkovo šedý saténový vzhľad. Ideálne pre človeka a modernejší štýl kávovaru, chladničky alebo kuchynského robota dovtedy bielej farby ako snehu.

Renovujte domáce spotrebiče pomocou nálepiek

Okrem kovovej šedej vieme, že nálepky sú ideálnym riešením na prispôsobenie veľkých domácich spotrebičov: chladnička, mraznička, umývačka riadu. Na webových stránkach idzif.com alebo maginea.com existuje nekonečný výber obdĺžnikových lepidiel prispôsobených rozmerom našich strojov tak, aby ich úplne pokryli. Urobte cestu pre vzory a farby! Vyzdobené obrím dizajnom Union Jack, holým modrým pozadím, nalepovacími poznámkami alebo geometrickými tvarmi, sú teraz dekorom kuchyne.