Informácie

Zrkadlo na zväčšenie priestoru

Zrkadlo na zväčšenie priestoru

Pri dekorácii môžu zrkadlá skutočne zmeniť rozmery miestnosti. V závislosti od tvaru zrkadla a miesta, kde ho umiestnite, môžete vizuálne zväčšiť svoj priestor. Vysvetlenie.

Tvar zrkadla

Mali by ste vedieť, že efekt zrkadla určuje predovšetkým váš interiér. Na zväčšenie miestnosti budete musieť zvoliť veľké zrkadlo, ktoré čo najviac odráža svetlo. Potom uprednostňujte jednoduché tvary, ktoré vizuálne neprepúšťajú stenu. Uvedomte si, že ak chcete dať miestnosti viac, vsadíme na dlhé zrkadlo, zatiaľ čo aby sme dostali výšku miestnosti, uprednostňujeme dlhé a úzke zrkadlo, ktoré umiestnime zvislo. Tento typ zrkadla nielenže ozdobí vašu stenu, ale tiež ju oživí. Tento efekt pripomína pruhy, ktoré by sme narazili na stenu.

Umiestnenie zrkadla

Aby ste maximalizovali účinky svojho zrkadla, môžete ho umiestniť na stenu už obsadenú nábytkom. Pomôže napríklad dať viac perspektívy stene za pohovkou alebo nízkou skrinkou. Umiestnením zrkadla do okna získate viac svetla do svojej izby, čím sa priestor zväčší vizuálne. Objavte náš výber zrkadiel na zväčšenie priestoru.