Komentáre

Harlekýnový motív rozjasňuje dekor

Harlekýnový motív rozjasňuje dekor

Radostný, grafický a elegantný harlekýnový vzor dáva vášmu interiéru originálny nádych. Ideálne pre detskú izbu s hravými tónmi, ktorú môžete používať striedmo v obývacej izbe, spálni alebo kuchyni. Pochopíte, že je to dekoratívny spojenec pre celý dom: na podlahe s kobercami, na stenách s nálepkami a tapetami, na posteľných prikrývkach a dokonca aj jedlách. Nechajte sa inšpirovať našim výberom a urobte výber!

Škandinávsky duch

O harlekýnskom motíve ste nemohli hovoriť bez toho, aby ste sa pozreli na rovnomennú kolekciu Ferm Living. Vankúše zo 100% organickej bavlny, k dispozícii v retro odtieňoch, kari žltej, šedej farbe myši, tehlovej červenej alebo elegantnej čiernej farbe, ale aj na tapety, čajové osušky, prikrývky, riad ... pre prírodný a moderný interiér.

Pre naše batoľatá

Značka Bandit Bambi, špecializujúca sa na dekoráciu a detské odevy, získala tiež zbierku harlekýnového motívu. cirkus a najmä vankúše v tvare štvorca alebo berlingotu, v žiarivých farbách.

Ale tiež ...

Motív neunikol pozornosti švédskeho obra, ktorý ponúka koberce, vankúše a hody, čiernobiele prevedenie, za nízke ceny. Malé diamanty nájdeme aj v Urban Outfitters s prebaľujúcou pokrývkou kaleidoskopu a na Zéphyr & Co, s obrusmi a vankúšmi zdobenými malými harlekýnmi.