Krátko

Zoznámte sa s dizajnérom Doline Dritsas

Zoznámte sa s dizajnérom Doline DritsasWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Atypická dizajnérka, ktorej práca sa točí hlavne okolo farieb, sa Doline Dritsas ohľadne svojej kariéry a kreatívnych hlúpostí.

Kto ste Doline?

Ja sa definujem ako obchodník s farbami, pretože farba je spoločným vláknom mojich stvorení, s kývnutím na obchodníka so starými bazármi, kde sme našli rôzne druhy heterogénnych vecí.

Aké sú vaše obľúbené techniky?

Je to práca zo skla. Trénoval som ako módny návrhár a hneď po ukončení som sa venoval výrobe doplnkov. Potom som absolvoval ďalšie školenie o svete skla, čo je materiál, ktorý ma fascinuje svojou luxusnou, krehkou a odolnou stranou. Vo svojej práci na voľnej nohe musím zostať v kontakte so svetom látky, z ktorej pochádzam, a preto pri výrobe predmetov miešam sklo a textilné prvky (skladacia obrazovka, šedo-šedá ...). So sklom pracujem už 20 rokov. Už 4 roky vyrábam najmä sklenené gombíky na odevy, najmä pre Anny Blatt, ktorá je jednou z posledných značiek na výrobu vlny vo Francúzsku. To, čo sa mi páči, pretože ma obzvlášť prikladá francúzska tvorba a ekologický prístup. Takto som dostal obchodnú a remeselnú komoru za svoj environmentálny a kreatívny prístup. Sklo je skutočne prírodný materiál a je nekonečne recyklovateľné!

Kde vás môžeme stretnúť?

Na kreatívne veľtrhy voľného času, ako sú> a>. Aj na výstavách a veľtrhoch dizajnérov. Nakoniec dávam kurzy mozaiky v Cachane (94) prostredníctvom asociácie, ktorú som vytvoril.

Kde nájdeme vaše výtvory?

Na mojej webovej stránke: www.dolinedritsas.fr Nájdite vytvorenie Doline: káblový bubon transformovaný na konferenčný stolík! Porovnať cenu obrazoviek! Tento malý kus nábytku s modulárnymi panelmi vnáša do vášho interiéru nádych originálnej dekorácie.