+
Komentáre

Mealplak: nové do riadu!

Mealplak: nové do riadu!

Ak kulinársky trend niekedy vedie k vzniku nových nádob, ako tomu bolo u verrín, riad a najmä taniere zostali často pomerne tradičné. Bolo to bez toho, aby sme počítali s Mealplakom, ktorý sa rozhodol radikálne modifikovať naše taniere vytvorením „plakov“ s prepracovaným dizajnom. Prezentácia tejto novej generácie riadu na vylepšenie kuchyne od aperitívu po dezert.

Koncept Mealplak

Myšlienka Francine Tambon, tvorcu tejto značky, by mohla stolovať príbory revolúciou pomocou plakov, inými slovami dosiek, ktoré ešte neboli publikované v oblasti riadu. Štvorcové, obdĺžnikové alebo okrúhle av pôvodných farbách ponúkajú tieto dosky veľmi prepracovaný dizajn, ktorý vylepšuje misky, ktoré sa tam usadia. Presnejšie povedané, tieto neobvyklé dosky vyrobené vo Francúzsku nie sú o nič menej technické. V skutočnosti sú vyrobené z kompozitného materiálu ideálneho pre potraviny. Ľahké, odolné voči vysokým teplotám, veľmi hladké, nerozbitné a odolné proti poškriabaniu. Všetky tieto vlastnosti z neho robia výhodu vo svete riadu.

Mealplak pre vylepšenie vašej kuchyne

Skutočnou novinkou spoločnosti Mealplak je predovšetkým ponúkať taniere bez ráfikov, aby nebránili pohľadu, keď zadržia obsah. Doska takmer zmizne v prospech jedla a zanecháva iba priesvitné miesto, ktoré ho vylepšuje. Aby našiel svoje miesto na všetkých tabuľkách, Mealplak má mnoho farieb: oranžovú, antracitovú, malinovú, vodnú zelenú, citrónovú trávu ... K rozmanitosti farieb musíte pred výberom pridať aj tie tvary. Nájdete ploché, duté taniere, kocky, okrúhle taniere, obojstranné taniere, taniere pre labužníkov alebo sushi, ale aj prezentačné tácky pre originálne večere. Najťažšie bude na výber! Od 8 eur> Viac informácií na www.mealplak.com