Články

Funkcia: naše najlepšie nápady pre hospodárske zmeny

Funkcia: naše najlepšie nápady pre hospodárske zmeny

Existujú obdobia, keď je kúpna sila na polovici stožiara a rozpočet na dekorácie je príliš nízky. Avšak s niekoľkými tipmi a malým nápadom je možné pripraviť dekoráciu podľa výberu, a to aj v týchto ťažkých časoch. Farby, nálepky, fotografie, látky, tapety, šablóny, šperky, to všetko sú jednoduché nápady na implementáciu, ktoré vylepšia váš interiér. Sústredenie dekoratívnych nápadov, ktoré teraz nájdete v našom špeciálnom spise!

Doprajte svojmu zariadeniu premenu nábytku

Možno to nebudete vedieť, ale váš starý nábytok môže nájsť nový život. Prispôsobte im aj charakter alebo úplne nového ducha. S niekoľkými haliere vo vrecku a trochu času: šablóny, látky, patiny alebo šperky vdýchnu nový život. Potom posledný dotyk spočíva vo vašom talentu, ktorý ich uvedie na scénu!

Tipy na oživenie vášho interiéru

Každá izba v dome: kuchyňa, obývačka, spálňa, vchod, kúpeľňa, jedáleň má nárok na vlastný dekoratívny balíček. Ale keď ste sprísnili svoj rozpočet, obráťte sa na existujúci. Steny, dvere a dokonca aj okná sú skvelým miestom pre dekoratívny výraz. Aby sme vám pomohli, objavte rôzne originálne spôsoby, ktoré ich zvýraznia. Ale okrem jednoduchého lakovania sú samolepky, fotografie, tapety a farby iba jednoduchými nápadmi, ktoré bezpochyby dodajú vášmu interiéru štýl.