Podrobne

Spis: detailný záber na toaletné potreby

Spis: detailný záber na toaletné potreby

Sprchovací kút, sprchový stĺp, obrazovka vane a vyhrievaná tyč na uteráky: vybavenie kúpeľne, ústredná časť pohody, sa musí vyberať opatrne. Vzhľadom na mimoriadne veľký výber sú konečná voľba rozhodujúca veľkosť, rozpočet, štýl výzdoby a funkcie!

Otázka priestoru

Neumiestňujete sprchovaciu sprchu alebo vaňu do mini kúpeľne, rovnako ako neinštalujete sprchu XXS do priestrannej kúpeľne! Ak chcete obnoviť svoje vybavenie, musí byť kritérium priestoru prioritou.

Otázka funkčnosti

Ďalším kritériom ovplyvňujúcim naše výbery vo vybavení kúpeľne: ich funkčný aspekt, ktorému každý z nich dáva viac či menej dôležitý význam. Kĺbová sušička uterákov, kombinácia vane a sprchy ... Existuje veľa možností, ako túto miestnosť venovať oddychu čo najpraktickejšie.

Otázka technológie

Nové kúpeľne teraz zahŕňajú koncept technológie: termostatické namiesto mechanických miešadiel, hydromasážne sprchové stĺpy, svetelná sprchová hlavica ... High-tech závislosť, v popredí komfortu a luxusu, ktorá má cenu, ale ktorá sa odvoláva na stále viac a viac spotrebiteľov… Kúpeľňa zajtra bude vyzerať ako kúpele!

Otázka dizajnu

Aj keď toaletné potreby zahŕňajú technický aspekt (flexibilný, vodovodné batérie, dážď atď.), Špecializované povrchy ponúkajú stále viac estetických modelov. Tekuté línie, čisté krivky, farebný dizajn, svetlý vzhľad: všetko sa robí z radiátorov a sprchových vaničiek, dekoratívnejších a štýlovejších… Naše praktické videá z kúpeľne