Informácie

Funkcia: tipy na optimalizáciu študentského štúdia pred začiatkom školy

Funkcia: tipy na optimalizáciu študentského štúdia pred začiatkom školyWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Návrat do školy sa blíži a je čas premýšľať alebo prehodnotiť rozloženie študentského štúdia. Ak chcete zistiť, ako čo najlepšie optimalizovať každý centimeter štvorca svojej malej miestnosti, postupujte podľa pokynov!

Na miesto na spanie

Napriek malej veľkosti jeho štúdia je dôležité, aby ste pre svojho študenta zostavili praktický a pohodlný priestor na spanie. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli pre šikovné riešenia, ako napríklad mezanínové lôžko, ktoré vám umožňuje skĺznuť pod stôl, posedenie alebo úložný priestor pre vaše veci. Môžete tiež staviť na rozkladaciu pohovku, ktorá sa poskakuje v okamihu a dáva jej priestor na pohyb. Pri výbere nočného stolíka alebo úložného priestoru pre vaše oblečenie vždy myslite na praktické. Nástenné skrinky, kocky alebo dokonca postele a pohovky s hrudníkom budú vašimi najlepšími spojencami.

Na jeho jedlo

Okrem kuchynky, ktorá sa už nachádza v jeho štúdiu, bude váš študent potrebovať ďalšie úložisko na uloženie svojich zásob alebo jedál. Preto sme zaviedli úzku, ale veľmi praktickú službu, ktorá uspokojí všetko, čo chce skĺznuť. Pri jedle nie je vždy možné nainštalovať malý jedálenský stôl. Hráme to inteligentne a na stenu inštalujeme tabletku, ktorá sa po obede alebo večeri zloží. Plus: môže byť tiež použitý ako kancelária.

A čo kúpeľňa?

Je váš študent odhodlaný nesprchovať sa v spoločnej kúpeľni po pristátí? Neprepadajte panike, vo svojom ateliéri sme postavili malý kúsok vody s dômyselným nábytkom. Ak chcete začať, vyberte úzku márnosť jednotka s malou skrinkou tak, aby sa mohla skĺznuť do svojich kozmetických výrobkov. Potom uprednostnite nástenné police, ktoré ušetria niekoľko centimetrov na zemi a ktoré sa prispôsobia bielizni vašej kúpeľne. Nakoniec premýšľajte o stojane na uteráky! To mu zabráni v tom, aby nechal ťahať v rohu svojho štúdia.