Články

Súbor: tipy na ukladanie

Súbor: tipy na ukladanieWe are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Jar je často príležitosťou vykonať veľké upratovanie a zároveň urobiť veľké upratovanie v jeho podnikaní. Nestačí však usporiadať všetko, čo sa má zorganizovať! Tu je niekoľko nápadov, ako vytvoriť úložný rým s funkčnosťou u vás doma.

Inteligentné úložisko pre najvyššiu organizáciu

Na pomoc s upratovaným interiérom je dôležité vybaviť sa. Prvou myšlienkou je samozrejme znásobiť veľké a malé škatule v štyroch rohoch domu. Napríklad v kuchyni neváhame použiť veľa malých škatúľ na posúvanie múky, cukru, čajových vreciek, drobného riadu ... V spálni a obývacej izbe sa bavíme s veľkými modelmi na uloženie šatiek, ponožiek, diaľkových ovládačov alebo časopisov. Hlavnou vecou je výber dekoratívnych krabíc, ktoré budú neoddeliteľnou súčasťou dekorácie. Ďalší tip: vákuové skladovanie, ktoré sa už nemusí preukazovať. Vďaka nim môžete ušetriť až 75% miesta v skriniach a to nie je zanedbateľné!

Optimalizácia malých priestorov

V našich interiéroch je veľa zákutí a lebiek, ktoré zostávajú nevyužité kvôli nedostatku nápadov na ich vývoj. Napríklad priestor pod schodmi je ideálny na posúvanie ďalšej úložnej jednotky. Ak nemáte rozpočet na zákazkový nábytok, nie je to problém, pretože je možné nájsť nábytok určený na tento účel. Schodiskové skrinky, police vyrobené z políc zavesených pod schodmi ... nájdite ten trik, ktorý vám najviac vyhovuje a využite nový úložný priestor.

Odborné poradenstvo, ktoré vás povedie

Návrhárka interiérov Sarah Lavoine v spolupráci s Rangement et Compagnie prevzala výzvu a pomohla nám získať organizovaný a inteligentne štruktúrovaný priestor. Na stránke www.mamethoderangement.com umožňujú videonahrávky používateľom internetu lepšie pochopiť nové spôsoby ukladania údajov prostredníctvom štyroch hlavných miestností: spálne, šatne, kuchyne a kúpeľne. Keď sa úložisko stáva okúzľujúcim o niekoľko kliknutí ...

Pozrite si naše video: 3 nápady, ktoré vám uľahčia život pomocou úložných boxov

Všetky kreatívne videá pre voľný čas