Krátko

Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si vybrali splashback vašej kuchyne

Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste si vybrali splashback vašej kuchyne

V kuchyni je Splashback priestor, ktorý nemožno prehliadnuť! Povrch steny medzi kuchynskou pracovnou doskou a vysokými jednotkami sa skutočne môže stať v každodennom živote ozdobným a veľmi praktickým. V tomto súbore nájdete všetky riešenia na ozdobenie a doplnenie svojej dôveryhodnosti. Postupujte podľa pokynov!

Prečo dať do kuchyne špliechanie?

Vezmite na vedomie, že inštalácia splashback v jeho kuchyni nie je povinná. Jeho funkcia je skôr dekoratívna, ale má aj ochrannú úlohu.

Ako si zvoliť výšku svojej dôveryhodnosti?

Najprv otázka veľkosti a na túto tému máte k dispozícii niekoľko možností. Môžete si zvoliť nízku krivku (vysoká 20 až 25 cm) alebo dokonca krivku „backsplash“ (vysoká 10 až 20 cm) pre steny, ktoré potrebujú najmenšiu ochranu. Klasické kréty sú vysoké medzi 70 a 80 cm, čo zhruba zodpovedá možným výčnelkom spôsobeným kuchyňou. Nakoniec dávame prednosť varnej zóne dodatočnou výškou umiestnením spätného nárazu (nazývaného tiež dno kapoty) od varnej dosky k kapote. Týmto spôsobom je stena úplne chránená. Hrúbka krivky sa môže tiež líšiť. Logicky môže hrubá krivka opraviť stenu, ktorá nie je úplne rovná; dá sa tiež položiť na starý poťah, ako je obklad.

Ako si vybrať typ poverenia?

Spätná väzba v laminátových paneloch je veľmi jednoduchá na inštaláciu a údržbu. Umožňuje dekoráciu mnohých fantázií, napodobňuje hliník, bridlicu a dub. Laminát však nie je vhodný pre vysoké teploty, takže tento druh postriekania nemôžete umiestniť za plech na pečenie. Spätný náraz z nehrdzavejúcej ocele je veľmi odolný z hľadiska údržby, pretože nemá radi odtlačky prstov. Sklenená ochranná fólia ponúka veľa farieb (červená, čierna atď.), A preto ju môžete ľahko prispôsobiť svojmu kuchynskému nábytku. Údržba skleneného poťahu sa veľmi ľahko udržuje, pretože na inštaláciu sa nevyžadujú spoje. Zrkadlová sklenená krivka je veľmi trendy a stáva sa stále atraktívnejšou. Kachľová krivka sa vracia na prednú časť pódia. Vďaka moderným vzorcom sa podarilo modernizovať. Tento odolný proti nárazu, ktorý je mimoriadne odolný, si vyžaduje pravidelnú údržbu kĺbov.

Je ťažké odložiť svoju dôveru?

Všetko záleží na zvolenom type poverenia. Niektoré (najmä laminátové) môžu byť samolepiace, čo uľahčuje prácu. Na rozdiel od sklenených vankúšov nevyžaduje lepidlo proti striekaniu prítomnosť profesionála.

Kde nájdete šteklenie svojej kuchyne?

Najjednoduchší spôsob, ako nájsť perfektnú spätnú väzbu pre vašu kuchyňu, je kúpiť ju v rovnakom čase ako vybavená kuchyňa. Výberom rovnakej predajne (Ikea, Lapeyre alebo Brico Dépôt) si takmer určite nájdete tú správnu ozdobnú kombináciu. Môžete si tiež vybaviť kuchynskú utierku v obchode pre domácich majstrov, ako je Leroy Merlin alebo Castorama: nájdete veľa riešení.