Články

Funkcia: lacná svadobná výzdoba

Funkcia: lacná svadobná výzdoba

Príprava, pozvanie, rozpočet ... svadba si zvyčajne vyžaduje dlhé mesiace organizácie na nezabudnuteľný výsledok. Nie je možné zanedbať jeho výzdobu, ktorá musí zodpovedať vašim očakávaniam a hosťom. Ako si dovoliť peknú svadbu za nízku cenu? Na tento účel stavte na doplnky, pre elegantný a prirodzený efekt bez porušenia banky. Editoriál vám poskytne niekoľko tipov na krásnu svadobnú výzdobu pri nižších nákladoch.

Vytvorte elegantný a lacný vrchol

Vrchol je nevyhnutný pre svadobné dekorácie. Vyhnite sa umiestneniu veľkého drahého kvetu kvetov pri každom stole a uprednostňujte doplnky so silným vizuálnym efektom. Napríklad môžete naplniť nádoby vodou a do nich kvapkať plávajúce sviečky alebo kvety. Nie je potrebné dávať tony, pár hláv hortenzie stačí na vytvorenie elegantného a rafinovaného dekoru za nízku cenu. Tiež stavte na skladanie obrúskov, čo vášmu stolu dodá pekný efekt v mihnutia oka. Vyberte si malé grafické obrúsky, ktoré sa rozjasnia a dodajú dotyk farby celku. A konečne, značky miest sú vašimi spojencami! Ak máte krásne písanie, využite príležitosť a urobte kaligrafický efekt. Zlatá (alebo strieborná) Posca, kamienky a voila! A tu je domáci stôl s nižšími nákladmi.

Vidiecka výzdoba pre lacnú svadbu

Výzdoba krajiny je ideálna pre nízkorozpočtovú svadbu. Napríklad, vyleštite svoj riad na blší trh alebo v garáži predaj a nesúlad služieb pre vintage vzhľad. Aj tieto malé poklady vám pomôžu zdokonaliť jedinečnú a autentickú výzdobu.

Svadba: dve nástenné dekorácie "elegantné a lacné"

Na stenách sa nachádza zelenina. Malé sušené listy si môžete sami vyrobiť a ozdobiť svoje steny dotykom zelene. Triezvy a elegantný zároveň, prírodný efekt je ideálny pre svadbu. V opačnom prípade zahrajte vintage kartu s pastelovými girlandami alebo stuhou, súčasne získate sviatočný a rafinovaný pohľad. Trik: tiež pridajte malú stužku na stôl, aby ste si pripomenuli, napríklad zabalením jemne zložených uterákov.