Články

Zostavte trojuholníkové lôžko

Zostavte trojuholníkové lôžko

Pohodlná v detskej izbe na umiestnenie priateľa alebo priateľky, ktorú ocenia priatelia, ktorí môžu zostať spať po oneskorenom pozvaní, keď sú spojené s pohovkou, je vyťahovacia posteľ ideálnym trikom na zvýšenie počtu pohodlných postelí bez toho, aby denne strácajú priveľa miesta. Tu je niekoľko tipov na pripevnenie trojuholníka.

Základný prvok lôžka žľabu: kolieska

Aby ste mohli používať trojuholníkové lôžko podľa vášho želania bez toho, aby bolo rozmiestnenie druhého lôžka príliš únavné, odporúčame výber koliesok, ktoré sa majú pripevniť pod nohy dolného lôžka. Tiež z hľadiska pohodlia je tiež výhodné zvoliť takú výšku horného lôžka, ktorá je dostatočne veľká na to, aby mohla na druhom lôžku zostať matrac, ktorý sa skĺzne pod prvý. To vám ušetrí ukladanie a premiestňovanie tejto objemnej položky zakaždým, keď ju použijete. Pri výbere materiálu je drevo spravidla také, ktoré sa z praktických, estetických a pohodlných strán najviac používa pri výrobe vyťahovacieho lôžka.

Trojuholníkové lôžko: so sklopnými nohami alebo bez nich?

Ak väčšina trojuholníkových postelí ponúka pripevnenie druhého lôžka posuvným systémom, ktoré sa nachádza vo výške nižšej ako prvé, ostatné na druhej strane sprevádzajú svoje trojuholníkové lôžko zasúvateľnými nohami. Toto zariadenie tak umožňuje zdvihnúť druhé lôžko a vytvoriť jediné lôžko, ktoré sa potom z jedného lôžka zmení na manželské.